Katrīnes Saulietes jaunā dzīve

VIDEO. Katrīne Sauliete pastāsta, ka virtuve nav viņas mīļākā vieta mājoklī: “Visi sasēžas, paēd un man vēl tas viss jāvāc nost?” 32

Pavisam drīz – pirmdien, 1. februārī – kanālā 360TV pirmizrādi piedzīvos jauns realitātes seriāls “Ģimene burkā,” kas jau šobrīd pamanījies raisīt plašu interesi. Tas sekos līdzi sabiedrībā zināmu ģimeņu ikdienai, vienlaikus ar “vēlmju burkas” palīdzību risinot arī būtiskus attiecību izaicinājumus.

Reklāma
Reklāma
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Līdzās Naurim Brikmanim, kurš kopā ar sievu Aiju Selgu–Brikmani seriālā ķersies pie īpaši vērienīga projekta – mājas būvniecības, kā arī rādīs, kāda ir mūziķa ikdiena laikā, kad izklaides dzīve “uzlikta uz pauzes” un Bindru – Blumenauu daudzbērnu ģimeni no Jelgavas, kurā starp laulātajiem iestājies atsalums, savu sadzīvi izrādīs arī populārā “Instagram” personība Katrīne Sauliete ar meitām un jauno dzīvesbiedru Pēteri.

Realitātes seriāls kopā ar Saulietes ģimeni aktualizēs un parādīs šķirto ģimeņu ikdienu – kā sievietei pēc šķiršanās sadalīt uzmanību starp bērniem un jauno mīlestību? Kā veidot saskanīgas attiecības ar bijušo vīru un organizēt ģimenes dzīvi tā, lai neciestu bērni?

CITI ŠOBRĪD LASA

Nenoliedzami daiļajai Katrīnei Saulietei ir plašs fanu loks, kas seko līdzi viņas publiskotajai informācijai sociālajos medijos. Nu jaunajā realitātes seriālā būs iespēja tik atklāti kā nekad iepriekš iepazīt populārās influenceres ikdienu. Jau pirmajās sērijās skatītāji uzzinās, ka Katrīne ar meitām dzīvo pie sava jaunā drauga Pētera un abi atklāti stāstīs, kā iepazinušies un kāpēc nolēmuši tik ātri uzsākt kopdzīvi. “Ģimene burkā” sekos līdzi Sauliešu dzīvei arī brīžos, kad abas meitas ciemosies pie tēta Kaspara, ļaujot pilnībā ielūkoties ģimenes jaunajā attiecību modelī.

Izrādot savu mājokli, kā arī iepazīstinot ar sevi, Katrīne sevi raksturos kā “divu brīnišķīgu meitu mammu”, “aizņemtu meiteni” un “laimīgu sievieti,” kura jau septiņus mēnešus bauda saskanīgas attiecības ar mīļoto vīrieti.

Izrādot mājokļa virtuvi, Katrīne atzīsies, ka patiesībā ēdienu mājās viņa gatavo ļoti reti un tam ir zināms iemesls.

“Pēc manis paliek nenormāls bardaks. Un man besī! Jo es esmu gatavojusi visu dienu, pēc tam tur ir katli, viss kaut kas cits, viss ir eļļā… Visi sasēžas, paēd un man vēl pēc tam tas viss jāvāc nost?” – sašutusi ir “Instagram” zvaigzne.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.