TV šovu zvaigzne Magone Liedeskalna

VIDEO. “Ko tādu es nevarēju sagaidīt!” Magone dzimšanas dienā tiek pie jauna smaida 46

Iestājoties siltajam laikam un vasaras sezonai, šova “Slavenības. Bez filtra” dalībniece Magone ir devusies uz skaistuma procedūru, kurā viņa plānojusi uzlabot savas uzacis. Ierodoties skaistumkopšanas klīnikā, viņu sagaida šīs iestādes pārstāvji, kuri sveicot Magoni dzimšanas dienā, un… dāvā viņai iespēju tikt pie ilgi kārotā smaida.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

29. jūnijā, kolorītajai šovu dalībniecei Magonei Liedeskalnai aprit 42. dzimšanas diena. Jau iepriekš tika vēstīts, ka viņa uz savām svētku svinībām rīkos pasākumu, kurā varēs piedalīties ikviens, attiecīgi par ieejas biļeti samaksājot.

Īsi pirms svētku svinībām, viņa dodas uz skaistumkopšanas procedūru, taču Magoni sagaida pārsteigums – viņai tiek dāvināta iespēja iegūt jaunu smaidu. Par pārsteigumu Magone bija sajūsmā un izsaka tikai sev raksturīgu komentāru: “Es tūlīt piečurāšu bikses. [..] Šai klīnikā neesmu pirmo reizi, bet neko tādu es negaidīju. Galu galā es atnācu uz uzacu terapiju, pilnīgi pazudu visuma telpā, un nejēdzu, kur vispār es esmu atnākusi.”

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.