Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. Krišnaīti Uģis Kuģis un viņa mīļotā sieva plāno bērniņu: “Principā jāpieturas pie misionāru pozas. Ar pārējām jau sākas izvirtība…” 41

Krišnaīti Uģis Kuģis un viņa sieva Linda jau ir vecāki dēlam Tamalam, bet ļoti, ļoti vēlas meitiņu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā 10
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Abi ir skaitījuši lūgšanas dienas garumā, lūguši svētību apkārtējiem, ziedojuši augļus un ziedus savām dievībām, iztīrījuši māju, ēduši konkrētu ēdienu, iekārtojuši rožlapiņām ieskautu bērna ieņemšanas gultu uz grīdas un tagad ir gatavi pašam svarīgākajam rituālam, kuram, turklāt, jānotiek ne vēlāk par 12 naktī, bet ne agrāk kā krēslas laikā.

Linda lēš, ka bērniņu pašlaik būtu vislabāk ieņemt ap pulksten 11 naktī. Kā 360TV realitātes seriālā “Ģimene burkā” atklājis Uģis Kuģis, paša akta laikā ir arī jāmeditē uz cerētajām bērna īpašībām, piesaucot tieši dievbijīgu dvēselīti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Protams, kā pieņemts vēdiskajās tradīcijās, pāris nebūs kails. Nozīme ir arī seksa pozai. “Principā jāpieturas pie misionāru pozas. Ar pārējām jau sākas izvirtība.

Man ir uztraukums, jo man kā vīrietim, kuram sekss nav bieži salīdzinājumā ar citiem mūsu draugiem. Mums nav sekss, bet mēs bučojamies, staigājam rociņās un apskaujamies.

Vienkārši mēs to seksu nedaudz citādāk saprotam,” tā Uģis, piebilstot, ka abu seksuālo kaisli viņi grib “izstiept” visas dzīves garumā, nevis izlietot vienā gadā.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.