Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. Krišnaīts Uģis Kuģis atklāj: lūdzis Rīgas mēram Staķim svētību bērniņa ieņemšanai 68

Krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis ar sievu Lindu ir gatavi otrā bērniņa ienākšanai ģimenē, taču pirms tam ir ne tikai jāveic īpašs rituāls visas dienas garumā, bet arī jālūdz svētība kaimiņiem, draugiem, ģimenes locekļiem, dievībām un valdniekam: “Ļoti svarīga sastāvdaļa vēdiskajā kultūrā ir arī tas, ka jāsaņem svētība no valdnieka. Tā kā Latvijas valdnieks Egils Levits nebija mums tik tuvu sasniedzams, tad mēs vismaz sasniedzām Rīgas valdnieku,” stāsta 360TV šova “Ģimene burkā” zvaigzne.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Kokteilis
Lielā Mēness ilūzija – nepalaidiet garām zemeņu pilnmēnesi 22. jūnijā, tas būs īpašs
Lasīt citas ziņas

“Mēs uzrunājām Mārtiņu Staķi, lai dod mums svētību. Mēs ar sievu ļoti smējāmies, kā tas ir, rakstīt Rīgas mēram vēstuli – labdien, šeit jūs traucē Uģis Kuģis un mēs gribam ieņemt bērnu! Staķa kungs, lūdzu svētiet mūs. Mēs domājām, kā viņš jūtās, izlasot to vēstuli,” smejas Uģis. Viņa sieva Linda stāsta, ka šaubījās, vai viņš atbildēs, taču tas notika! Ģimene gan atzina, ka Staķis tobrīd bija aizņemts, taču novēlēja, lai viss izdodas.

Mārtiņš Staķis dažādos karjeras brīžos
CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt, lūdzot labvēlību dievībām templī Krišjāņa Barona ielā, viņiem vispirms vajadzēja sagādāt augļus un ziedus, jo nevar kaut ko prasīt, neko nedodot pretī.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.