Bokseris Kristaps Zutis.
Bokseris Kristaps Zutis.
Foto: LETA

VIDEO: Kristaps Zutis paskaidro, kas notika ringā ar Endziņu: “Protams, ka es gribēju viņu pārmācīt!” 0

Jau kādu laiku sabiedrība laiku pa laikam dzird dažādas ziņas, kas saistītas ar Andri Kiviču. Viena no tām saistīta ar viltus ziņu “tēvu” Niku Endziņu, kurš ne pārāk pieklājīgā veidā aicināja Andri uz boksa dueli, uz ko Kivičs arī atbildēja un kas it kā patiešām notiks šī gada 9.martā.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Lasīt citas ziņas

Toreiz gluži vai satrakojies Niks Endziņš savā sociālajā kontā aicināja Kiviču uz boksa maču, solot, ka, ja Andris viņam nedos atbildi vienas dienas laikā, tad to “blondo Lieni es savākšu sev”, viņš solīja. Visbeidzot Kivičs viņam atbildēja, kā rezultātā, cik noprotams, boksa maču starp abiem censoņiem var gaidīt jau 9.martā.

Taču šajā nedēļas nogalē starp Andra Kiviča un viltus ziņu “tēva” Nika Endziņa vārdiem pavīdēja vēl kāds –  bokseris Kristaps Zutis. Nedēļas nogalē sociālajos tīklos tika publicēts video, kurā redzams, kā Zutis samērā skarbā veidā pārmāca Niku Endziņu boksa ringā, liekot viņam nožēlot viltus ziņu rakstīšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jāteic, ka šis video izraisījis plašu rezonansi – tam bijuši gan daudzi atbalstītāji, gan pretinieki, bilstot, ka boksera Kristapa rīcība esot bijusi profesionāli neētiska.

Tā, piemēram, Latvijā zināmais fitnesa treneris Viesturs Saldavs savos sociālajos kontos raksta: “Piekaut, pazemot mazu puisīti un priecāties, un lepoties? Lai vai ko viņš ir rakstījis, teicis – reāli viņš nav nevienam nodarījis pāri. Katram cilvēkam ir tiesības labot pieļautās kļūdams. Nožēlojams video. Pilnīgs respekta zudums.”

Foto: ekrānuzņēmums

Savukārt svētdienas rītā Kristaps Zutis vērsās pie saviem faniem un atbalstītājiem, izmantojot savu kontu Facebook.com vietnē, viņš paskaidroja notikušo – pirmkārt, viņš neesot profesionāls bokseris. Otrkārt, viņš paskaidroja, kāpēc viņš izgāja ringā ar Niku Endziņu, kāpēc neieradās arī Andris Kivičs, kuram bija jāierodas un kāpēc vispār Kristaps šai cīņai, kurai, protams, neesot nekā kopīga ar boksu, piekrita. Kristaps tāpat skaidroja, ka, protams, viņš vēlējās Niku Endziņu pārmācīt par šausminošajām viltus ziņām, kuras viņš izplatīja ilgu laiku.

Kristapa atbilde:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.