TV un radio personība Māris Grigalis dažādos laikos

VIDEO. “Laika ziņu” vecis Māris Grigalis dalās pārdomās par TV kolēģiem – pat Toms Bricis saņem kritiku! 27

Radio un TV personība Māris Grigalis, viesojoties “Kad viņas satiekas” studijā, atklāja, kas Rūtai Dvinskai un Tomam Bricim būtu jāuzlabo laika ziņu lasīšanā. Tāpat viņam bija tiešs viedoklis par to, kuram no bijušajiem kolēģiem laika ziņas vairs nevajadzētu lasīt.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Būdams pietiekami saudzīgs pret amata brāļiem un māsām, Grigalis atzina, ka laika ziņās no trīs kandidātiem paturētu Rūtu Dvinsku un Tomu Brici, savukārt Viktoram Zemgalam viņš ieteiktu turpināt muzicēt.

“Zemgals ir pirmais vīrietis, kurš stāstīja laika ziņas. Manuprāt, viņš cilvēku prātos un atmiņās ir palicis kā “Eolikas” dziedātājs, līdz ar to viņš droši vien ir neatbilstošs laika ziņām. Savukārt Rūtiņai visu cieņu – forša meitene, kurai ļoti labi sanāk stāstīt par laika ziņām, un Toms Bricis… Te viss ir skaidrs – viņu apdzied pat “Bermudu Divstūris”! Ar visiem satelītiem, ko viņš ir izlicis uz māju jumtiem, Bricis ir profesionālis,” – prāto Māris.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pieņēmis izaicinājumu no raidījuma vadītājām, Grigalis tomēr nebaidās atbildēt uz jautājumu, kas tomēr laika ziņu kolēģiem būtu jāuzlabo: “Rūtiņai vairāk smaidu, bet Bricim… Nu, esi dzīvespriecīgāks! Nav viss tik slikti, Tom! Tici vai nē, bet pēc ciklona nāk anticiklons. Tad tur viss saulains un patīkams kļūst…”
– smejas Grigalis.

Vairāk skaties šajā video:


SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.