Foto: LETA

VIDEO: ļaudis Latvijā apdrošina pat “Lego” klučus 0

Latvijā pieaug interese par dažādu neparastu kolekciju apdrošināšanu. Tā viens no Latvijas iedzīvotājiem ir apdrošinājis savu “Lego” klucīšu kolekciju, vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

“Nespēju izskaidrot, cik pazemota jūtos…” Stradiņa slimnīcas paciente milzīgo maksu par autostāvvietu uzskata par necilvēcīgu 116
Kokteilis
TESTS. Decembra laimes cepumiņi: izvēlies vienu un saņem mazu pareģojumu pirmajam ziemas mēnesim
Kokteilis
Šos ēdienus ir aizliegts likt uz galda Vecgada vakarā: Uguns zirgs būs dusmīgs!
Lasīt citas ziņas

Unikālu un īpaši vērtīgu priekšmetu apdrošināšana vairs nav tikai ārzemju fetišs. Pēdējā laikā ar ļoti neparastiem pieteikumiem pie apdrošinātājiem klienti vēršas arī Latvijā.
Apdrošinātāji norāda, ka iemesli tik mazai interesei par neparastiem apdrošinājumiem Latvijā ir saistīti gan ar ekonomisko situāciju, gan ar to, ka iedzīvotāju zināšanas par apdrošināšanas iespējām nav tik plašas kā citur Eiropā.

Vairāk pievienotajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.