Dziedātāja Marija Naumova

VIDEO. Marija Naumova atceras uzvaru “Eirovīzijā” un pārsteidz: “Tas bija šausmīgi. Mēs sākām lūgties, lai nekādā gadījumā neuzvaram!” 25

Dziedātāja Marija Naumova, viesojoties TV šovā “Kad viņas satiekas” un kopā ar raidījuma vadītājām kavējās atmiņās 2002.gadā, kad Igaunijā notika Starptautiskais dziesmu konkurss “Eirovīzija”, kurā viņa ar uzvarēja ar dziesmu “I Wanna”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu
Lasīt citas ziņas

Dziedātāja atceras, ka jau tad, kad viņi visi sapratuši, ka būs jābrauc uz lielo “Eirovīzijas” finālu, nemaz neesot bijuši tik priecīgi. “Mēs gribējām pajokot un viss!” – atceras Marija.

Savukārt pēc tam jau kopš sākta gala viņus vajājušas dažādas neveiksmes. Sākot ar to, ka Marijai nebija lēcu, bez kurām viņa gandrīz neko neredz un beidzot ar to, ka ģenerālmēģinājuma laikā izslēdzās auss mikrofons un viņa dziesmu nodziedāja galīgi šķībi.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Visu to nedēļu gāja traki un tad, tuvojoties vakaram, es teicu – vienkārši izbaudīsim šo pasākumu, tā bez stresa. Un pēc tam pēc sākām gaidīt…” – viņa atceras.

Dziedātāja gan pārsteidz un teic, ka tad, kad sēžot uz dīvāniņa sapratuši, ka viņi varētu arī uzvarēt, emocijas bijušas dažādas.

“Tas bija šausmīgi… Mēs sākām lūgties, lai nekādā gadījumā neuzvaram! Jo tajā brīdī tu saproti, ka tu neesi gatavs šim pasākumam. Ne tu ko zini par šovbiznesu, ne tev vispār ir menedžeris…

Pēc tam jau bija “autopilots”. Arī nākamā diena bija autopilots, jo, protams, mēs svinējām līdz kādiem sešiem rītā, bet desmitos no rīta gājām uz preses konferenci. Sāpēja galva, dzērām kaut kādas tabletes, pa ceļam uz mājām gulējām,” – viņa atceras un teic, ka ļoti aizkustinoši bijis, kad braucot Latvijā cilvēki ar ziediem stāvējuši ceļa malā, sveikuši. Toreiz Marija aizgājusi pirmo reizi dzīvē pie Brīvības pieminekļa nolikt ziedus.

Kam Marija Naumova uzdāvinājusi leģendāro kleitu, ar kuru uzvarēja Eirovīzijā?

“Toreiz, līdz tam brīdim man tas likās kaut kas tāds… Ziniet, kā padomju laikā lika puķes pie Ļeņina pieminekļa, bet toreiz tas viss mainījās, man tiešām likās tas ļoti svarīgi,” – viņa atceras.

Pirmdien Marija devusies uz darbu, kur atkal sākusi raudāt no aizkustinājuma, jo tur viņu, savukārt, sagaidījuši tolaik aktuālie faksi – apsveikumi, kilometriem gari…

Marija viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”:

Marijas Naumovas uzstāšanās “Eirovīzijā” 2002.gadā ar dziesmu “I Wanna”:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.