Ieskats Jūlija Krūmiņa 80 gadu jubilejas svinībās

VIDEO. Miljonārs Jūlijs Krūmiņš vēlas iepazīties ar dāmu, kura ravē dobes, nevis tērē viņa naudu 166

Katrīne Vasiļevska pagājušo piektdien devās uz “Zelta Mikrofona 24” balvu pasniegšanas ceremoniju un viesu starpā satika bijušo “Slavenības. Bez filtra” dalībnieku Jūliju Krūmiņu. Izrādās, viņa saņēmusi vairākas vēstules, kurās dāmas izsaka vēlmi iepazīties ar miljonāru.

Reklāma
Reklāma
Putins gatavo bīstamu pārsteigumu: Krievija slēdz teritoriju kodolraķetes “Burevestņik” izmēģinājumam
Kokteilis
Amatpersonu deklarācija atklāj Brieža bagātību: īpašumi dažādās valstīs un ļoti daudz naudas
Gadiem pārbaudītas vērtības: 5 sieviešu smaržas, kas nekad neizies no modes
Lasīt citas ziņas

“Man “Facebook” pienāca divas vēstules ar lūgumu nodot tev sieviešu telefonu numurus, jo biji raidījumā apgalvojis, ka esi gatavs attiecībām. Bija arī viens puisis, kurš teica: “Mana mamma ir ļoti skaista un gudra sieviete. Vai viņa varētu iepazīties ar Jūliju?”” miljonāram stāsta Katrīne. “Tu esi mačo, klausies! Uz izķeršanu!”

Uz jautājumu, vai Katrīne drīkst Jūlija pielūdzējām dot viņa telefonu, miljonārs atbild nedroši, taču no čaklas daiļavas neatteiktos sev blakus:

CITI ŠOBRĪD LASA
“Man jāpadomā, es tā uzreiz nevaru pateikt. Gribētos, kas ravē siltumnīcā dobes un visu uzpasē – tieši saimniece ir vajadzīga mājās!”

Tajā pašā laikā Jūliju uztrauc fakts, ka sievietes viņu redz kā naudas maisu: “Visas, kas man zvanīs, gribēs naudu tērēt!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.