Mūziķis un TV personība Lauris Reiniks

VIDEO. Mūziķis Lauris Reiniks Losandželosā satiek amerikāņu puiku, kas runā izcilā latviešu valodā 31

Pazīstamais pašmāju mūziķis un TV raidījuma “Pasaki to skaļi” vadītājs Lauris Reiniks devies ceļojumā uz Ameriku. Kalifornijā viņš paviesojies pie kāda sava sena drauga, kurš ir latvietis, bet viņa sieva un bērnu mamma – amerikāniete. Lauris nofilmējis sarunu ar sava drauga dēlu Nikolasu, kurš mācās 4.klasē un runā izcilā latviešu valodā, jo tētis ar savu dēlu sarunājas tikai latviski.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

“Šodien ciemojos pie sava sena drauga Mārtiņa Leikarta un viņa ğimenes Manhattan Beach. Storijos varat paskatīties, kā mums gāja, bet te “maza intervija” ar Mārtiņa vecāko dēlu Nikolasu. Puika tik brīnišķīgi runā latviski, ka prieks. Un tas viss pateicoties vecākiem. Tētis runā ar viņu tikai latviski. Viss ir iespējams, ja tas šķiet svarīgi. Bravo Mārtiņam un visiem ārzemju latviešiem, kas saviem bērniem turpina nodot un saglabāt to latvisko pusi un valodu,” – raksta Lauris pie publiskotā video soctīklā “Facebook”.

Nikolass pastāsta, ka mācās kādā Kalifornijas skolā 4.klasē un lai arī pagājušajā mācību gadā Covid-19 dēļ mācības notika attālināti platformā “Zoom”, šogad tās notiek klātienē. Tas Nikolasam patīk daudz labāk. Vienīgi esot jānēsā maskas, kas viņam īsti nepatīk. Nikolass stāsta, ka latviešu valodā viņš prot sarunāties, jo ir to iemācījies.

CITI ŠOBRĪD LASA

Laura Reinika sarunu ar Nikolasu vari noskatīties šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.