Ekrānuzņēmums

VIDEO. Nepareizi novietota auto dēļ tramvaji stāv teju stundu – policija brīdina, ka par to pienākas bargs sods 65

Vakar daudzi pilsētnieki kļuva par lieciniekiem, kā nepareizi novietotas automašīnas dēļ tramvaju satiksme tiek apturēta un desmitiem cilvēku spiesti meklēt citus transporta veidus.

Reklāma
Reklāma
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

Kaspars sociālajos tīklos ievietojis video no notikuma vietas. Viņš raksta: “Rīgas klasika, pirmais stāv vismaz 40 min. Šobrīd no Mežaparka nāk viens tramvajs, visi pārējie ir aiz šī ģēnija. @RigasDome, katru ziemu šādi. Ziemā ņemam nost šīs stāvvietas varbūt?”

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikmēr policija izplatījusi informāciju atgādinot, kādi sodi par to pienākas šoferiem.

Atgādinām autovadītājiem, ka, novietojot savu transportlīdzekli tramvaja sliežu tuvumā, ir jāpārliecinās, ka tas netraucēs satiksmi. Šodien uz Miera ielu Rīgas pašvaldības policija saņēmusi jau 4 izsaukumus par 5 nepareizi novietotām automašīnām, kuru dēļ tikusi bloķēta tramvaju kustība.

Par pārkāpumu visām automašīnām tika piemēroti sodi. Viena automašīna tika evakuēta, taču pārējos gadījumos spēkratu īpašnieki paši ieradās notikuma vietā un pārvietoja tos. Šādos gadījumos policija ir tiesīga evakuēt traucējošās automašīnas, taču vienmēr meklē ātrāko veidu, kā atjaunot transporta kustību.

Atgādinām, ka sods par automašīnu novietošanu uz tramvaja sliežu klātnes ir 40 eiro, tomēr tās nav vienīgās izmaksas, ar ko jārēķinās pārkāpējiem – evakuācijas gadījumā ir jāsedz evakuācijas un automašīnas uzglabāšanas izmaksas, kā arī var nākties par pārkāpumu atbildēt civiltiesiski, proti segt uzņēmumam Rīgas satiksme radītos zaudējumus.

Atgādinām, ka tramvajs netraucēti var tikt garām ielu malās novietotajām automašīnām tad, ja starp tām un sliežu klātni ir vismaz viens metrs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TV24
Parādnieks ir kategorisks: “Pabalsti nav tāpēc, lai laistu pasaulē bērnus, bet pabalsti ir tāpēc, lai varētu atļauties bērnu!”
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Krievija aktīvi vervē algotņus trūcīgajās pasaules valstīs. Okupētajās teritorijās apmāca Kubas un Nepālas algotņus
TESTS. Izpildi testu, un mēs centīsimies uzminēt, kurā zodiaka zvaigznājā esi dzimis