VIDEO. “Palīgā!” Glābēji no nomaļas pludmales izglābj sērfotāju, kas no akmeņiem smiltīs bija izlicis saucienu pēc palīdzības 4

ASV Ziemeļkalifornijas glābēji no nomaļas pludmales izglābuši kaitsērfotāju, kas no akmeņiem smiltīs bija izlicis saucienu pēc palīdzības.

Putins savā Jaungada uzrunā izsaka negaidītu frāzi
Uzbrukums Putina rezidencei Vecgada vakarā: Kallasa komentē savu versiju par notikušo
Krievijas Federācija publicēja “pierādījumus par drona uzbrukumu” Putina rezidencei, pieļaujot “unikālu” kļūdu
Lasīt citas ziņas

Viņa glābšanas lūgumu pamanīja garām lidojoša privātā helikoptera pasažieris, kurš zvanīja 911, lai brīdinātu varas iestādes.

Dramatiskā video, ko aizvadītajā nedēļas nogalē sociālajos tīklos publicēja “Cal Fire San Mateo-Santa Cruz Unit” glābšanas dienesta daļa, redzams, kā sērfotājs ar helikoptera palīdzību tiek nogādāts drošībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Helikopters nevarēja droši nolaisties pludmalē, tāpēc viens no glābējiem ar trosi nolaidās pie sērfotāja.

Par laimi, sērfotājam nebija nepieciešama medicīniskā palīdzība – tikai palīdzība, lai atgrieztos drošībā uz sauszemes.

Nav zināms, cik ilgi viņš bija iestrēdzis pludmalē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.