TV personība Rūta Dvinska

VIDEO. “Palika rūgta sajūta” – Rūta Dvinska dalās ar pieredzi, kas mainījusi viņas dzīvi 18

Raidījumā “Māmiņu klubs” uz sarunu aicināta Latvijas pediatru asociācijas prezidente, pediatre Ilze Grope un žurnāliste, radio personība un divu meitu mamma Rūta Dvinska. Sarunas laikā noris aktīva diskusija par veselības aprūpes pieejamību bērniem, tās laikā Rūta dalās sajūtās par savas meitiņas autoimūno saslimšanu.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Viņa pastāsta par savas meitas Grietas veselības problēmām, kuras tika atklātas šī gada vasarā. Pēc pārdzīvotā viņa izsaka pateicību Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem: “Es esmu ārkārtīgi pateicīga par to, ka mums izdevās nonākt pie diagnozes. Es uzskatu, ka tā ir tikai un vienīgi mediķu, ārstu, kas ar mums strādāja, pašaizliedzīga vēlme to izdarīt. Tas ir nenovērtējams darbs!”

Taču Rūta atklāj, ka ir nobažījusies par ģimenes ārstu darbu mūsu valstī un atzīst, ka meitas gadījums esot atstājis rūgtu pēcgaršu: “Šeit mēs nonākam situācijā, kad es negribu mest akmeni visu ģimenes ārstu lauciņā, es zinu, ka ir speciālisti, kas savu darbiņu dara pēc būtības un ar tīru sirdsapziņu, bet ar šo te, mūsu konkrēto gadījumu, es saskāros ar situāciju, pēc kuras man palika rūgta sajūta par to, kā vispār darbojas mūsu ģimenes ārstu koncepts valstī.”

Vairāk skaties video:

CITI ŠOBRĪD LASA

Nesen portāls LA.LV ziņoja, ka Rūta Dvinska ar vīru, sporta žurnālistu Kasparu Dvinski vietnē “Instagram” dalījušies ar patīkamiem jaunumiem.

“Mūsu ģimenei šis rudens nebūt nav tumšs. Tas ir aplaimots, gaidot agru, gaišu, plaukstošu pavasari. Paldies Tev, mīļais, par to ka kopā mūsu mīlestībai nav robežu,” Rūta ierakstījusi pie fotogrāfijām, kurās kopā redzama visa ģimene – Rūta pati, viņas vīrs Kaspars un abu meitas. Fotogrāfijās redzams, ka Rūta ir mazuļa gaidībās.

Rūta Dvinska krāšņo Turcijas ceļojumu bauda tikai meiteņu kompānijā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.