Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Pazīstamais psihoterapeits Viesturs Rudzītis ētera laikā pamet raidījumu, jo vairs nevēlas sarunāties ar Andri Kiviču4

Foto: Karīna Miezāja, Anda Krauze. Kolāža – kokteilis.lv

Mūziķis Andris Kivičs nesen nācis klajā ar jaunu interneta formāta raidījumu, kurā viņš uz sarunu aicina dažādus sabiedrībā pazīstamus cilvēkus. Jaunajam sarunu šovam dots nosaukums “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču”. Uz savu otro raidījumu ciemos viņš bija aicinājis Latvijā zināmo psihoterapeitu Viesturu Rudzīti.

Jāteic, ka saruna izvērtās gluži citāda, kā Andris, visticamāk, bija iecerējis. Aptuveni četrdesmitajā raidījuma minūtē, Andris psihoterapeitam atzinās, ka viņš uz viņu esot bijis ļoti dusmīgs.

“Es īstenībā esmu šokā, ka jūs esat izteicies par mani, vadoties no faktiem, kurus jūs esat ņēmis no baumu lapām dzeltenajā presē. Jo tā nav taisnība, ka es Lieni būtu saticis naktsklubā kā sagurušu trīs bērnu māti un būtu pats tur ieklīdis. Tā nav taisnība!” – šokēts bija Kivičs. – “Es nekad neesmu izteicies par Viesturu Rudzīti, ka viņam ir zems intelekts. Pēc visām publikācijām par jums, es nekad neesmu izteicies slikti par jums. Es nekad jūs neesmu nosaucis par vārguli. Es esmu ar normālu intelektu, man ir augstākā izglītība, esmu ļoti daudz lasījis un ceļojis pa pasauli. Es biju šokā!”.

Psihoterapeits Kivičam atbildēja: “Jūs neslēpjat savas privātās dzīves sīkumus. Jūs viņus publicējat. Tad jūs rēķināties, ka pārpratumi būs simtreiz vairāk kā sapratnes. Andri, mani arī šokēja jūsu stāsts. Par attiecībām, kuras jūs publicējat. Mani šokēja tas, ka šādā veidā var risināt problēmas, teiksim tā. Tas ir mans šoks, man ir tiesības uz manām emocionālajām reakcijām par to, kas notiek.”

Andris Kivičs noklausījies Viestura atbildi, sacīja, ka Rudzītis taču ir strādājis Straupē vairākus gadus un redzējis visu to “bezpriģelu” un viņu šokē Kivičs, kurš nepārkāpjot likumu vienkārši 40 gadu vecumā maina dzīvi?

Aiziet prom no laulības, kurā jau pusotru gadu nav sekss un valda totāls atsalums?

“Andris, ziniet, mans laiks jau sen ir beidzies. Tas ir mans viedoklis, tā ir atkarība – nespēja pateikt “nē”. Mēs sarunājām sarunu sākt pulksten trijos. Jūs pusstundu lasījāt savus pierakstus un es pacietīgi gaidīju, tagad, kad man ir jādara citas lietas, man jau ir paredzēta svarīga lieta, jūs ielaužaties manā laikā. Kas notiek? Mēs sarunājām, ka mēs runāsim ne ilgāk kā stundu! Cik mēs runājam tagad? Plānojat savu laiku un respektējiet citu cilvēku laiku,” – pateica psihoterapeits un pameta ēteru.

Tiesa, ar to vēl viss nebeidzās. Kad raidījums iznāca un tika publicēts internetā, sociālajā vietnē Twitter kaislības nerima.

Saistītie raksti

Skaties video:

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, vai Viesturs Rudzītis rīkojās pareizi, pametot interviju?

  • Jā, pareizi, es viņa vietā darītu tāpat
  • Nē, nepareizi, vajadzēja palikt
  • Grūti atbildēt uz šo jautājumu

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli?
Intervija 2 stundas
IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
7 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlaju
Intervija 6 stundas
AO
Andris Ozoliņš
Ekonomika
Energoefektivitātes milzis Piņķos: kā Saules ielas 2 iedzīvotāji panāca, ka par siltumenerģiju būs jāmaksā trīs reizes mazāk
1 stunda
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Viens gan ir jāsaprot – vīrusi neatnāk, lai mūs tikai pabaidītu, tie atnāk uz palikšanu
5 stundas