Kokteilis
Baudi

VIDEO. Pēc 20 gadu pauzes atdzimusi leģendārā latviešu grupa “100 debija”: jauna dziesma un grupas sastāvs0

Foto: ekrānuzņēmums.

Šorīt rīta raidījuma “900 sekundes” studijā viesojās leģendārās latviešu popgrupa “100 debija”. Grupas dibinātājs Agris Semēvics atklāja, ka pēc 20 gadu ilgās pauzes grupa ir gatava atgriezties ne tikai ar jaunām dziesmām, bet arī koncertiem, ar kuriem priecēt savus klausītājus.

Tieši pirms 20 gadiem, naktī no 30. uz 31.jūliju notika grupas “100 debija” pēdējais izskanējušais koncerts. Pēc tam grupa savu darbību pārtrauca. Mūziķis Agris Semēvics skaidro, ka tas noticis tāpēc, ka viņš negaidīti grupā palicis viens pats un līdz šim brīdim nebija izdevies to atrisināt. Tomēr tagad grupai ir piebiedrojies jauns dalībnieks – Gints Stankevičs un grupa atkal ir gatava priecēt savus klausītājus ne tikai ar jaunām un vecajām, populārajām 90.gadu dziesmām, bet arī ar koncertiem.

Kopumā līdz šim “100 debija” ir nospēlējusi 412 koncertus.

Agris Semēvics vēlas klausītājiem koncertos dot iespēju “atgriezties 90.tajos” un dāvāt šo sajūtu stundas, pusotras garumā.

Atdzimusi “100 debija” nāk klajā ar jaunu dziesmu, kas, kā atzīst mūziķis Agris Semēvics, ir no ļoti tāliem plauktiem “izvilkta” neizdota dziesma, kurai ir pārrakstīti vārdi un nofilmēts arī videoklips.

Grupa “100 debija” viesojas TV raidījumā:

Jaunā dziesma “Ar mani viss notiek tā”:

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.