Rīgas “Dinamo” hokejistiem pagalam neveicas izbraukuma spēlēs, kur nav izcīnīts neviens punkts.

Rīgas “Dinamo” hokejisti trešdien KHL čempionāta spēlē viesos ar 0:4 (0:1, 0;2, 0:1) zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv” komandai, turpinot neveiksmju sēriju izbraukuma mačos.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Rīdzinieki šosezon pretinieku laukumā zaudējuši visos sešos mačos, piedevām vārtu attiecība ir katastrofāla – Ģirta Ankipāna komanda viesos iemetusi vien piecas ripas, bet ielaidusi 30! Pēdējā izbraukumā ar 1:4 zaudēja Maskavas “Dinamo”, ar 1:6 Čerepovecas “Severstaļ” un tagad ar 0:4 Jaroslavļā.

Pie “Lokomotiv” stūres šajā mačā debitēja Aleksandrs Ardaševs, kurš nomainījis Kreigu Maktevišu, kanādietim amatu zaudējot šīs nedēļas sākumā. Lai arī laukumā tikās divas Rietumu konferences pastarītes, krietni labāki šajā mačā bija mājinieki, kuri spēja izmantot savas iespējas, kamēr rīdzinieki tā arī nepārspēja Iļju Konovalovu.

Uzvarētājiem vārtus guva Pāvels Kraskovskis (16.minūtē), Maksims Osipovs (29.), Nikolajs Kovaļenko (40.) un Stefans Da Kosta (46. vairākumā). Īpaši nepatīkams bija trešais ielaistais “gols” – vien piecas sekundes pirms otrā perioda beigām, “Lokomotiv” hokejistiem ripu izspēlējot līdz precīzam metienam.

Rīgas komanda ar sešiem punktiem desmit spēlēs ieņem pēdējo, 12.vietu, Rietumu konferencē, bet “Lokomotiv” ar astoņiem punktiem astoņos mačos ir pakāpusies uz devīto vietu.

Pēc šī mača “Dinamo” atgriezīsies Rīgā, kur nākamnedēļ tiksies ar Sanktpēterburgas “SKA” un Omskas “Avangard” komandām.