Uzņēmēja un inluencere Elīna Didrihsone

VIDEO. “Sākumā mums par to bija strīdi”: Elīna Didrihsone atklāj, ka viņa naudu pelna, bet vīrs Nauris – tērē 73

Influencere Katrīne Vasiļevska un uzņēmēja Elīna Didrihsone viesojās Ventspilī, lai apskatītu vienu no Didrihsonu ģimenes dzīvokļiem.

Reklāma
Reklāma
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 23
Putins ir sācis gatavoties militārai agresijai pret NATO. Analītiķi norāda uz pazīmēm, kas par to liecina 226
TV24
Uzņēmējs atklāj, kāpēc jau labu laiku nepērk Ķīnā ražotas preces. Kādu ļaunumu var nodarīt parasts putekļu sūcējs? 36
Lasīt citas ziņas

Šo dzīvokli esot bijis plānots izīrēt, taču Elīnas vīrs to esot izveidojis par dārgu interjera dizaina paraugu un ģimene nolēmusi to paturēt sev. Viņa arī neslēpj, ka īsti nav bijusi sajūsmā par vīra dārgajiem pirkumiem tā iekārtošanā un atklāj, kā viņi atrod vidusceļu starp savos tēriņos.

Ietekmīgā influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone savā sociālo tīklu kontā dalās gandrīz ar visu – ikdienas rūpes par dēliņu, biznesa vadīšana un savām attiecībām ar vīru. Taču šovā “Slavenības. Bez filtra” viņa atklāti pastāsta par sava vīra Naura iepirkšanās paradumiem, kuri reizēm ir radījuši strīdus.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Sākumā mums par to bija strīdi, ka it kā pelnām mēs kopā, bet tērē tikai Nauris. Jo pa dienu es tik daudz strādāju, ka man nav laika tērēt. Es viņam vienmēr esmu teikusi – pat, ja tu pieņem šos maksājuma jautājumus, es gribētu būt kā minimums būt lietas kursā, un otrs – pirms tu pērc, tu konsultējies ar mani,” – Didrihsone neslēpj.

Kā Elīna pati teica, ka Dievs viņu esot apveltījis ar gaumes garšu un Naurim tās tomēr nav, tāpēc gandrīz ikviens pirkums tiek apstiprināts ar viņu. Ja Elīna ir taupītāja un lielākoties iepērkas gudri un skatās uz akcijas precēm, tad Nauris mīlot izvēlēties tikai visdārgāko un vislabāko, neatkarīgi no cenas.

“Es saprotu, ka viņš tāds saknē ir. Viņš nāk no ģimenes, kur nekad nekas netrūka, un es saprotu, ka tas ir saknē, ko izmainīt es nevaru. Viņš tāds ir – ja pērk, tad vislabāko,” – viņa neslēpj.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.