Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Serdžio no Itālijas pārceļas uz dzīvi Latvijā un mazpilsētā uzsāk veiksmīgu biznesu: šeit viss ir ļoti labi!6

Foto: ekrānuzņēmums

Itālis Serdžio Kolabove 2009.gadā pameta savu dzimteni mīlestības dēļ – viņš uzsāka attiecības ar Lauru un pārcēlās uz dzīvi Latvijā. Drīz vien viņš uzsāka šeit savu biznesu – Līvānos sāka cept itāļu picas, kuras ļoti ātri kļuva iecienītas. Pat rīdzinieki bija dzirdējuši, ka Līvānos atrodas neliela picērija, kurā saimnieko itālis un tur ceptās picas ir ļoti gardas.

Serdžio stāsta, ka latviešu valodu viņš apgūst pašmācības ceļā un ļoti daudz sarunājas arī ar picērijas klientiem, kas viņam ļoti patīk.

Tagad itālim ir divas picērijas – viena Līvānos, bet otra – Jēkabpilī. Jautāts, kāpēc viņš izvēlējies tieši šo pilsētu, viņš atklāj, ka tas tāpēc, ka pirmajā picērijā Līvānos ļoti daudzi viņa klienti bijuši jēkabpilieši, tāpēc pašsaprotami licies otru picēriju atvērt šajā pilsētiņā.

Saistītie raksti

Serdžio stāsta, ka Latvijā ir daudz iespēju un šeit viss ir kārtībā. Par Itāliju, savukārt, viņš teic, ka uz turieni ir jauki ceļot kā tūristam, taču ne tur dzīvot, jo ir daudz birokrātijas, kā arī plaukst un zeļ korupcija.

Itālis atklāj, ka ar to, ko viņš nopelna savās picērijās, viņam pietiek, kā viņš smejas, naudu vajag, lai paēstu, ielietu mašīnā degvielu, nopirktu apģērbu un cigaretes. Visam tam viņam pietiekot. Pasākumus gan Latvijā apmeklēt viņam nesanākot, jo tam nav laika, taču pietiek ar to, ka viņš katru dienu picērijā satiek daudz foršus cilvēkus. Viņš atzīstas, ka viņam ļoti patīk latvieši un savu izdarīto lēmumu pirms 11 gadiem – pamest Itāliju, lai pārceltos uz Latviju, viņš ne mirkli neesot nožēlojis.

Vairāk skaties video:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IJ
Ieva Janelsiņa
Kultūra
Jaunā teātra sezona ir klāt. Ar kādām prasībām tagad jārēķinās skatītājiem?
Speciālreportāža 2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Baltkrievijā dzīvību zaudējis protestētājs, vairāki desmiti ievainoti
7 minūtes
LE
LETA
Kultūra
Mūžībā devies rakstnieks un publicists Artūrs Snips
47 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Levits aicina izmeklēt Baltkrievijā notikušo prezidenta vēlēšanu procesu
24 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kā atšķiras un sakrīt krievvalodīgo interešu aizstāvju viedokļi? Priekšvēlēšanu duelī “Cīņa par Rīgu” Inna Djeri un Jānis Kuzins 1
1 stunda