Igors Linga.
Igors Linga.
Foto: LETA

VIDEO: Šlāgermūzikas kanālā rupji sludinājumi, īpašnieks Igors Linga: “Nečakarējiet mani, 52 gadus vecu čali!” 0

Traģikomiska situācija izveidojusies “Latvijas Šlāgerkanālā” – daudzi kafejnīcu un citu sabiedrisko vietu apmeklētāji pamanījuši, ka tur rīta un dienas stundās tiek raidīti rupji un nepiedienīgi sludinājumi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ralfs Eilands atklāj kopā ar Lauri Reiniku ilgi glabātu noslēpumu 1
Kokteilis
Izskats ir maldīgs: cilvēki, kas dzimuši šajos četros datumos, vienmēr izskatīsies jaunāki nekā viņi patiesībā ir
“Viena no pretīgākajām iestādēm Latvijā!” Klienti šūmējas par pasniegtā ēdiena kvalitāti populārā picērijā Latvijā 48
Lasīt citas ziņas

Kādas kafejnīcas darbinieki, atklājot, kāda satura sludinājumi tiek publicēti vienā ekrāna stūrī, bijuši spiesti ekrānam priekšā novietot pat krēslu, lai apmeklētājiem nebūtu jālasa to nepiedienīgais saturs!

Kanāla īpašnieks Igors Linga sākotnēji sarunā ar TV raidījuma “Bez Tabu” žurnālistu piekrīt, ka šādiem sludinājumiem nebūtu jābūt publicētiem gaišā dienas laikā, bet vēlāk saruna maina virzienu – “Jūs mani vienkārši čakarējat. 22 gadīgs zēns čakarā 52 gadīgu čali.”

Skaties video:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.