Aktieris Andris Bulis

VIDEO. “Tā īsti es neatvadījos. Un visu laiku tas ir sāpīgi” aktieris Andris Bulis emocionāli pastāsta par sev mīļa cilvēka zaudēšanu 2

Aktieris Andris Bulis sarunā ar Katrīni Saulieti atklāj, ko būtu vēlējies pateikt vectēvam pirms viņš devās aizsaulē. Bulis atzīst, ka mēs pārāk maz saviem tuvajiem sakām sirsnīgus paldies vārdus, gan par mazām, gan par lielām lietām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

“Cik svarīgi ir pateikt mīļajiem cilvēkiem – cik forši, ka tu esi. Vairāk domāju par savu vecotēvu. 20.decembrī viņa vajadzēja svinēt 90 gadu jubileju. Piecos no rīta pateica – nebūs jums ballīte, devies augšā pie eņģeļiem…” – sāpīgo pieredzi atceras aktieris un stāsta, ka aizvien retāk bija braucis uz laukiem, uz Salacgrīvu, jo bijis daudz darba. “Tā īsti es neatvadījos. Un visu laiku tas ir sāpīgi,” – viņš saka.

Katrīne jautā, ko Andris būtu teicis savam vectēvam, ja tomēr izdotos viņu satikt toreiz. “Teiktu to, ko visretāk sakām, bet kas arī ir vissvarīgākais – paldies par visu. Tajos vārdos jau viss ir iekšā,” – saka Andris.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.