Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. “Tiešraidē varētu noskatīties kā gadu vecs mazulis kļūst par invalīdu” – krišnaīta Uģa Kuģa rīcība pret gadu veco dēliņu pamatīgi sadusmo sabiedrību 119

Soctīklos īstu ažiotāžu ar iespējamo vardarbību pret mazu bērniņu sacēlis visā Latvijā pazīstamā krišnaīta Uģa Kuģa rīcība pret mazuli. No vairākiem profiliem soctīklos publicēts liktenīgais mirklis – TV šova “Ģimene burkā” dalībnieks Uģis savu gadu veco dēlēnu met gultā, kurš piezemējas netālu no sienas. Bērniņš sāk raudāt, bet sieva Linda sēž blakus un noskatās, beigās piebilstot, ka “viņš nobijās”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 228
Lasīt citas ziņas

Kāds ieraksts vietnē “Facebook” ar pārpublicēto video no šova “Ģimene burkā” kadriem:

“Es jau saprotu, ir visādas alternatīvās bērnu audzināšanas metodes, bet šis??? Kuģis ielidina bērnu gultā, un pēc tam samīļo. Nopietni? Viņš nobijās, vēsā mierā atbild mazā puikiņa māte – domāju gan ka nobijās, lidojot pāri divām gultām. A ja tas bērniņš ielidotu ar galvu sienā – tiešraidē varētu noskatīties kā gadu vecs mazulis kļūst par invalīdu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kuģis sludina ka tuvība ar sievieti ir vajadzīga tikai bērnu radīšanai, šim “ģēnijam” vispār vajag aizliegt tuvoties sievietei. Pornhub vairāk noderētu – lai tuvībā stājas pats ar sevi.

Kuģis par maksu piedalās TV šovā “Ģimene burkā” un esot influenceris – nu gan var daudz ko iemācīties no šitā krišnaīta – mētājiet savus bērnus! #pretīgi Šitam krišnaītu pamuļķim ir 17000 sekotāju – laikam basketbola ietekmē savu bērnu mētā kā bumbu, un visi stāvus aplaudē. 🤬🤬🤬

Šajā ģimenē noteikti vajadzīga Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vizīte! Manas smadzenes šo nespēj sagremot! Ja manu bērnu šitā tēvs mestu, ģimenes šovs vienā sekundē pārvērstos par kautiņu bez noteikumiem – ar pirmo, kas pa rokai būtu, ievilktu pa pauri! Man pat bail iedomāties, kas ar tiem bērniem notiek, kad TV kameras ir izslēgtas 🤬🤬🤬

Nez, ko bērnu neirologi par šādu “audzināšanas” metodi teiktu?”.

LA.LV lūdz STV televīzijas pārstāvju komentāru par notikušo, un saņemtā atbilde skan šādi:

Redzētais izgriezums no ģimeņu attiecību realitātes šova “Ģimene burkā” sērijas ir raisījis sabiedrībā rezonansi. Bērnu audzināšana ir vislielākā dzīves skola pieaugušajiem, jo liek savu uzvedību vērot no malas, veicinot personīgo un cilvēcīgo izaugsmi.

Audzināšanas procesā kļūdīties ir tikai cilvēcīgi, taču katra vecāka atbildība ir atrast un pilnveidot savas audzināšanas prasmes, lai notikušās situācijas neatkārtotos.

Kuģu ģimene šovā piedalās jau 5. sezonu, un kā liecina raidījumu veidotāju komanda, viņi šajā laikā nav saskatījuši vai sajutuši vardarbības pazīmes pret bērniem, tieši otrādi ģimenē valda mīlošas un cieņpilnas attiecības starp vecākiem un bērniem.

Vēlamies vērst uzmanību, ka filmēšanas procesā raidījuma veidotāji nesaskatīja prettiesisku rīcību, fizisku vai emocionālu cietsirdību pret bērnu, kas varētu radīt kaitējumu dzīvībai vai veselībai.

Esot kopā ar Kuģu ģimeni, filmēšanas komanda un kanāls, var apstiprināt, ka kopējā vide un drošība, ir ģimenes galvenā prioritāte.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.