Indra Salceviča dažādos dzīves posmos

“Vieni vēlas izmīlēt slavenību, citi piedāvā kļūt par mīļāko,” Salceviču pēc šķiršanās aplido vīrieši 36

Stiliste, blogere, kustības “body positive” aizsācēja Latvijā Indra Salceviča pēc pusotra laulībā pavadīta gada ar dzīvesstila blogeri un baristu Kasparu Bērziņu pirms Ziemassvētkiem pavēstīja par šķiršanos. Nu Indra atbalstītājiem atklājusi, ka par viņas uzmanību jau sacenšas vairāki vīrieši.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Kā Indra Salceviča pavēstījusi savā blogā vietnē ”Instagram”, brīvas meitenes statuss nāk ar kaudzi ziņām “Instagram” un “Facebook” un rakstītājus pat varot iedalīt tādās kā grupās.

”Vieni ir tie, kas iedomājas, ka sieviete, kura šķiras, ir bēdu sagrauta, viegls medījums, kurš noteikti vēlas izraudāties uz pleca un krist vīrieša apkampienos. Tie sūta komplimentus, ziņas ar ziedu bildēm, sauc visādos mīļvārdiņos un cer iekarot ķermeni ar komplimentu gūzmu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Otra grupa – precēti vai aizņemti vīrieši, kuri tiešā tekstā raksta, ka vēlas tevi kārtīgi izmīlēt pa kluso, jo kaut kā mājās viss esot complicated un vajag mīļāko ASAP.

Trešā grupa nāk ar skaidru ziņu – man sapnis ir paņemt priekšā slavenību.

Savukārt ceturtā, kas ir nu skaita ziņā lielākā, ir tie, kas sarunu uzsāk ar savu baklažānu un jau norādītajiem to izmantošanas laikiem. Šonedēļ esmu saņēmusi vairāk nekā 10. Un ne tikai bildes ir arī video ar darbībām!” saviem sekotājiem atklājusi Indra.

“Skumjš ir fakts, ka precētie meklē sev mīļākās, lai gan vienkāršāk tak būtu dzīvot vieniem un darīt, ko grib. Kaut vai ar piecām vienlaicīgi. Otrs skumjākais, ka vīrieši savu vērtību redz tikai baklažānos. Ka baklažāna izrādīšana viņiem šķiet pietiekami liels arguments, lai sieviete viņam pievērstu uzmanību. Saprotu intīmo bilžu sūtīšanu un šķiet, ka attiecīgajos saitos tā ir konkrētā prakse, tāpat starp pāriem šāda satura translēšana ir normāla.

Kronis visam šķiet šodienas pēdējais piedāvājums – 3000 eiro par kopā pavadītu nakti! Wow! A, ko tik maz? Es viņam pretī pajautāju!” raksta Salceviča.

Nesen piedzīvotais viņai licis aizdomāties: “Vai tiešam mūsdienās abpusējai iekārei nav nozīme? Flirts ir izmiris? Un vīriešiem vienkārši ir tā kā vienalga? Lai skaitās? Vai tiešām sociālo tīklu burbulis ir iznīcinājis attiecību veidošanas vērtības kā tādas?”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.