Ekrānuzņēmums/Bez Tabu

Viens automāts nedarbojas, otrs pieņem tikai skaidru naudu: par auto novietošanu pie CSDD Normunds spiests samaksāt 30 eiro 6

Gribēdams godīgi samaksāt par autostāvvietu pie Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Rīgā, Antenas ielā, Normunds to nav varējis izdarīt. Vīrietis saņēmis 30 eiro sodu, vēstīja raidījums “Bez Tabu”.

Reklāma
Reklāma
Bundesvēra ģenerālinspektors brīdina par draudiem: “Krievijas armija orientējas Rietumu virzienā”
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Lasīt citas ziņas

Pie viena “Cityparks” biļešu automāta bijusi norāde, ka automāts nedarbojas, bet otrā nebija iespējams norēķināties ar bankas karti, tajā varējis samaksāt vien ar monētām. Ja skaidras naudas nav, var samaksāt ar “Mobilly” aplikācijas palīdzību, taču, ja viedtālruni nelieto, tad nav iespējams arī tas.

“Cityparks” pārstāvis skaidro, ka par autostāvvietu varot samaksāt arī mājās attālināti. Ar bankas karti tagad tiešām nevarot samaksāt, jo tas tehniski neesot iespējams.
CITI ŠOBRĪD LASA

Vīrietis arī sašutis, ka biļešu automāts neizdod atlikumu. Ja automātā tiek ievietots nevis 1,50, bet gan, piemēram, 2 eiro, tad 50 centus zaudē. “Tas biļešu automāts ir krājkase, kur pazūd nauda! Nav arī zināms, cik daudz!” sašutis autovadītājs.

Turklāt, ja vajag atstāt spēkratu autostāvvietā mazāk par stundu, tad tik un tā jāmaksā par stundu. Normunds uzskata, ka tā ir absurda situācija.

“Šī biļešu automāta modelis neparedz atlikuma izdošanu. Ievietojot montētas biļešu automātā, uz ekrāna tiek parādīts laiks, līdz kuram ievietotais monētu daudzums var tikt izmantots stāvvietas apmaksai. Autostāvvietas Antenas ielā tarifs ir 1,5 EUR/h. Ja tiek ievietoti, piemēram, 2 eiro, tad biļešu automāts uzrādīs iespēju apmaksāt laiku uz 1 h un 20 min. Tad klientam ir iespēja izvēlēties, vai apstiprināt šo summu un veikt apmaksu, vai atcelt darījumu un saņemt naudu atpakaļ, un veikt apmaksu, izmantojot mobilo aplikāciju, vai sūtot SMS, tikai par izmantoto laiku,” skaidro “Cityparks” pārstāvis Māris Priednieks.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs nesaskata, ka autostāvvietas lietošanas noteikumi vai norēķinu sistēma būtu neatbilstoša likumdošanai un nesaskata, ka būtu pārkāptas patērētāju tiesības.

Plašāk pievienotajā “Bez Tabu” sižetā:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.