Kokteilis
Dzīvo

Viltus draugi: TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ar jums draudzēsies tik ilgi, kamēr viņiem tas būs izdevīgi0

Foto: Pexels

Šiem cilvēkiem raksturīgi ir divi uzvedības modeļi: pirmais – viņi spēj izlikties par draugiem, ja viņiem tas kādā brīdī ir izdevīgi, bet patiesībā viņi pret jums neizjūt ne mazākās simpātijas; otrais – viņi ar jums kopā ir tikai tad, kamēr jums viss ir labi, tiklīdz jums dzīvē iestāsies grūtāki laiki, viņi divreiz nedomājot pagriezīs jums muguru un aizies.

Astrologi izcēluši šīs trīs zodiaka zīmes, kuros apvienojušās rakstura īpašības, kas izraisa šādu uzvedību:

3.vieta: Zivis

Starp Zivīm dažkārt var sastapt cilvēkus, kurus var nosaukt par tādiem, kas ļoti viegli pielāgojas dažādiem apstākļiem. Piemēram, ja vīrietis, kas dzimis šajā zīmē, sapratīs, ka sieviete viņā ir ļoti iemīlējusies – viņš sapratīs, ka tā ir “izdevīga partija” viņam, un var nospēlēt iemīlēšanos pretī, lai arī patiesībā varbūt nemaz neizjūt šīs jūtas pret šo sievieti. Gluži vienkārši viņš saprot, ka ir “izdevīgi” būt tādam vīrietim, kuru sieviete dievina. Taču brīdī, kad šī sieviete vairs nedemonstrēs “apmātību” ar viņu, ļoti iespējams, ka viņš šo sievieti pametīs divreiz nedomājot.
Savukārt sievietes – Zivis ir spējīgs spēlēt mīlošu sievu veiksmīgam vīram, taču tikai līdz brīdim, kamēr viņš būs veiksmīgs. Kad viņam vairs tik ļoti neveiksies darbos un viņš vairs nevarēs apmierināt viņas vēlmes, viņa pametīs viņu.

2. vieta: Jaunava

Saistītie raksti

Jaunavas ir praktiska zodiaka zīme, taču arī lieliski “aprēķinātāji”, kas vienmēr visu izskaitļo vienu soli uz priekšu. Sava izdevīguma dēļ viņi var “draudzēties” ar veiksmīgu kolēģi, kuru klusībā neieredz. Un tikai tik ilgi, kamēr vien šis kolēģis būs nepieciešams.
Kolēģis, visdrīzāk, pat nenojautīs, ka Jaunava ar viņu draudzējas tikai tāpēc, ka viņš ir viņa egoistiskajos “plānos”.

1. vieta: Dvīņi

Lieliski aktieri un izlikšanās meistari, kas ir spējīgi draudzēties pat ar visnīstamākajiem cilvēkiem. Viņiem visa dzīve sastāv no divām kategorijām: izdevīgi vai nav izdevīgi. Ja jūs par nelaimi (nevis laimi) ietilpstat pirmajā viņu kategorijā, Dvīņi centīsies ar jums izrīkoties tā, lai no jums gūtu maksimālu labumu. Taču, ja jūs nepakļausieties tam, viņi jūs pasludinās par ienaidnieku numur viens. Mēģinās arī iedragāt jūsu reputāciju. Galu galā, ja nekas no tā visa neizdosies, izmēģinās atkal “draudzēšanās” taktiku no citas puses.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Pazīstamais psihoterapeits Viesturs Rudzītis ētera laikā pamet raidījumu, jo vairs nevēlas sarunāties ar Andri Kiviču
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kādas šķirnes suns tu būtu?
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Dziedātājs Lauris Reiniks izvāra dzīvus vēžus: viņu sagaida skarba kritika
2 dienas

Lasītākie

LA
LA.LV
Ekonomika
Skaļi minējumi, kāpēc rudenī daudzi pametīs Latviju
7 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Tramps turpina šķelt ASV jeb svētki skarbo runu ēnā
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Veste varēja izglābt dzīvību. Kā atpūtnieku laivu brauciens pārvērtās ļaunākajā murgā
8 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Sēdvietu plānošana šobrīd atgādina “kuģu šaušanu”! Saruna ar Liepājas teātra direktoru Herbertu Laukšteinu
13 stundas
LE
LETA
Latvijā
Lūdz laiku, lai spētu izvērtēt “Marsa parka” atbilstību Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļa statusam
11 stundas