Foto: Kevin Scott Ramos/Guinness World Records

Var paluncināt ne vien asti, bet arī mēli! Suns ar garāko mēli pasaulē 0

Sanbernāru meitene Močī lauzusi pasaules rekordu un atzīta par suni ar garāko mēli pasaulē. Jāteic, ka viņa spēj luncināt ne vien asti, bet arī mēli.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Vangas prognozes 2025.gadam. Cilvēki bēgs no ASV, zemūdens zemestrīces un pasaules gala sākums 181
Veselam
13 tavas vientulības iemesli, kurus nepatīkami dzirdēt 7
Lasīt citas ziņas

ASV, Dienviddakotā mītošās 8 gadus vecās suņu meitenes mēle ir 18.57 cm gara, un tai ir vērā ņemams spēks. Saskaņā ar Ginesa rekordu grāmatas paziņojumu, suns ātri ēd, un, garās mēles dēļ, mēdz izmētāt ēdienu vairāk nekā metra attālumā no sava ēdiena trauka.

Foto: Kevin Scott Ramos/Guinness World Records
CITI ŠOBRĪD LASA

Suņa saimniece Karla Rikerta stāsta, ka arī kārumus Močī jādod īpašā veidā, jo viņa tos nevar satvert tāpat kā citi suņi. Reizēm, izkārusi savu garo mēli, suņu dāma neapzināti savācot uz grīdas esošos putekļus un gružus.

Bet neraugoties uz to visu, Rikertu ģimene dievina savu suni rekordisti, dēvējot viņu par dzīvespriecīgu, laimīgu suni ar lielu personību. Moči jau sen ir piesaistījusi svešinieku uzmanību, dodoties pastaigās, taču tagad viņas mēle aizraujot arī interneta lietotāju uzmanību.

Tomēr pat pēc slavas iegūšanas Moči palikusi ļoti piezemēta, norādījusi viņas saimniece: “Viņa nekad netīksminās un nelielās, bet es zinu, ka viņa ir tikpat lepna par savu rekordu, kā mēs.”

Avots: pawculture.com

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.