Vīnberga un U-20 izlases pirmie pīrāgi sadeguši 0

Latvijas U-20 sieviešu izlase ar 57:69 zaudējumu pret Čehijusi sākusi daslību Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā Bulgārijas pilsētā Albenā. Piektdien latvietēm brīvdiena, sestdien spēle pret vienām no turnīra favorītēm Beļģiju.

Dzimšanas gada pēdējā ciparā slēpjas svarīgs vēstījums – piederība stihijai
FOTO. Ledus ir sakustējies! 5 iekārojamākie Latvijas hokejisti mākslīgā intelekta skatījumā
Peru valdība oficiāli klasificējusi transpersonas un nebinārās personas kā “garīgi slimas”

Pirmajā spēlē pret Čehijas vienaudzēm latvietes pirmajā spēles pusē ieguva pat 11 punktu pārsvaru, taču nespēja to nosargāt, nospēlēja bijīgi un turnīru sāka ar zaudējumu. Traģēdija nav notikusi, Latvijas izlase kopār ar mājiniecēm, Čehiju un Beļģiju tiek minēta starp galvenajām pretendentēm uz kādu no trijām ceļazīmēm uz elites divīziju. Jāizdara secinājumi, jānomet atbildības važas un jāsāk uzvarēt!

“Neteikšu, ka Čehijas komanda labāk spēlēja, taču tā darbojās ar krietni lielāku pārliecību. Mūsu meitenes pārāk respektēja gan pretinieces, gan sacensību līmeni. Nav lielu pretenziju par darbību aizsardzībā, toties uzbrukumā gan izgaismojās visas mūsu problēmas. Nospēlējām bailīgi, neagresīvi, bija daudz nepiespiesto kļūdu. Apmulsām, tiklīdz pretinieces mazliet koriģēja aizsardzības sistēmu. To parāda arī soda metienu statistika: mums 10/16, pretiniecēm 20/31. Visus 59 punktu sametām 32 spēles minūtēs, nevis 40, jo pirmā puslaika pēdējās četrās minūtēs un otrā puslaika pirmajās trijās palikām „sausā”.  No 36:25 iznāca 36:44… Atguvāmies, izlīdzinājām spēli un rezultātu. Tajā brīdī bija iespēja pretinieces salauzt, taču lūzuma punktus guva čehietes.No mūsu, treneru, puses prasība ir nospēlēt tā, kā mākam – bez varoņdarbiem, bet savā līmenī. Ja izdosies, bet pretinieces būs stiprākas – neko darīt… Bet par šodienas spēli nekādi nevaru teikt, ka izdarījām savu darbiņu,” Eiropas čempionāta pirmo neveiksmi basket.lv komentējis Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Aivars Vīnbergs

EIROPAS U-20 ČEMPIONĀTS B DIVĪZIJĀ ALBENĀ (BULGĀRIJA)

Latvija – Čehija 59:67 (18:15, 36:34, 50:50). Tomsons 11, Langina, K. Aizsila, Krēsliņa pa 9, A. Aizsila, Fomina, Dukāte pa 6, Reine 2, Lagzdiņa 1, Jākobsone, Bīriņa.