Kokteilis
Mīli

Vīrieši atzīstas: 6 muļķīgas frāzes, ko viņi izmanto, lai izšķirtos0

Foto: Shutterstock.com

Ja tev šķiet, ka tava šķiršanās bija smaga un sāpīga, tad uzzini, cik sāpīgi tas ir bijis tām sievietēm, kuras šķiršanās brīdī dzirdējušas patiešām muļķīgas frāzes, kas ir kā iemesls, lai izbeigtu attiecības. Turklāt, diezgan ekskluzīvi – šī raksta autors ir kāds anonīms vīrietis.

Lūk, 6 vismuļķīgākās frāzes, ko jebkad lietojuši vīrieši, lai izšķirtos no savas partneres:

1. Es vēl neesmu gatavs attiecībām

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Gandrīz katra sieviete ir pazīstama ar šo frāzi. Vīrietis šo frāzi nereti izmanto tāpēc, jo nespēj pateikt, ka vienkārši nevēlas būt šajās attiecībās. Šī frāze var izskanēt arī tādās formās, kā: “Tu man esi ļoti īpaša, bet man vajadzīgs laiks” vai “Es šobrīd nespēju koncentrēties attiecībām, man jābūt vienam.” Diemžēl, tas ir tāpēc, ka vīrietis vēl nav gatavs pavadīt savu laiku ar vienu vienīgu sievieti. Viņš vēlas izbaudīt jaunību un tikties ar dažādām sievietēm, lai saprastu, kas viņam patīk un kas nē.

2. Mēs varam palikt draugi

Foto – pixabay.com

Šo frāzi vīrieši visbiežāk izmanto tad, kad vēlas saglabāt kontaktu ar tevi un periodiski ar tevi satikties, taču nevēlas ar tevi iesaistīties nopietnās attiecībās. Turklāt, viņš tā uzvedās tikai tāpēc, ka viņam ir vajadzīgs rezerves plāns, jo viņš nav pārliecināts vai spēs atrast citu, labāku partneri. Šādā situācijā labāk padomā par sevi un respektēt savas vērtības, tāpēc pasaki šādām attiecībām un draudzībai NĒ.

3. Tu varētu satikt daudz labāku vīrieti

Foto: Unsplash

Šī ir vēl viena frāze, ko vīrieši izmanto, lai pateiktu, ka viņš vairs nevēlas būt attiecībās ar tevi, taču grib, lai tu domā, ka viņš vienkārši ir pārāk slikts un nepiemērots tev. Šo frāzi parasti izmanto tie vīrieši, kas baidās atzīties, ka viņi nekad nav mīlējuši. Turklāt viņi jau ir noguruši tevi redzēt ikdienā sev blakus. Jāatzīst, ka viņiem tiešām ir taisnība, jo tu vari atrast daudz labāku partneri par viņu.

4. Tu esi lieliska un skaista, bet…

Foto – Fotolia/ olly

Esot attiecībās, viens no visbriesmīgākajām lietām, ko piedzīvot ir tad, kad vīrietis satiek skaistāku un lieliskāku sievieti. Turklāt viņš vēlas būt attiecībās ar to lieliskāko sievieti, bet viņš nezina, kā pārtraukt attiecības ar tevi. Attiecības ar šādu vīrieti ir ļoti virspusējas, prioritāti viņš piešķir ārējam izskatam, nevis jūtām. Atceries, ka skaistums ar laiku pazūd, bet jūtas dzīvo mūžīgi, tāpēc nav iedomājamas attiecības ar partneri, kurš nespēj patiesi pret tevi neko just.

5. Man ir bail no saistībām

Foto: Fotolia

Tas vienkārši nozīmē, ka šis vīrietis ir nenobriedis un nav jēgas tērēt laiku. Vīrieši, kas baidās no saistībām, visbiežāk vēlas izmēģināt laimi ar pēc iespējas vairākām sievietēm. Turklāt viņš nespēj iedomāties savu dzīvi ar vienu un uzticamu partneri.

6. Man ir vajadzīgs laiks, lai pabūtu vienatnē

Foto: Fotolia/Photographee.eu

Tas liecina par to, ka vīrietis ir atradis kādu citu un slēpis kaut ko no tevis. Viņš arī nevēlas, lai tu par to kaut ko uzzinātu un pēcāk liktu viņam justies par to vainīgam. Nepārproti, protams, ir reizes, kad partnerim patiešām ir vajadzīgs laiks, lai tiktu galā ar darba jautājumiem vai kādām citām problēmām, un tāpēc viņš lūdz mirkli vienatnē. Bet vairums gadījumos, tas ir veids, kā vīrietis liek sievietei noprast, ka viņš vēlas izbeigt attiecības ar tevi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.