Sports
Futbols

Virslīga ir pacēlusi kvalitātes standarta latiņu vēl nebijušos augstumos0


Latvijas čempionu “Riga FC” svinības Skonto stadionā.
Latvijas čempionu “Riga FC” svinības Skonto stadionā.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Latvijas Futbola federācija (LFF) arī turpmāk tiesības rīkot virslīgas čempionātu uzticējusi biedrībai “Latvijas Futbola virslīga” (LFV), pirmdien paziņoja LFF.

Pirmdien oficiāli parakstīts trīs gadu līgums par sadarbības turpināšanu līdz 2023.gadam. Virslīgas čempionāta norise ar LFV iesaistīšanos notiek jau kopš 2012.gada.

Pašlaik LFV vadības pārraudzībā ir informatīvie, komerctiesību, mārketinga, televīzijas translāciju, kalendāra un citi organizatoriskie darbi, savukārt virslīgas čempionāta reglamenta un licencēšanas jautājumi, kā arī tiesnešu atalgojuma nodrošināšana ir uzticēta LFF.

“Lai nodrošinātu stabilitāti, LFF vēlas nostiprināt sadarbību ar stratēģiskajiem partneriem ilgtermiņā. Tieši tāpēc strādājām, lai panāktu ilgtermiņa vienošanos,” uz sadarbības termiņa cēloņiem norāda LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.

“2019.gadā virslīga ir pacēlusi kvalitātes standarta latiņu vēl nebijušos augstumos.

Bija interesants čempionāts, un tika ieviestas tādas jaunas lietas kā, piemēram, “Fantasy līga”, kas ir vēl viens papildu veids, kā piesaistīt līdzjutējus.”

Sadarbības finansiālie nosacījumi palikuši iepriekšējie. “Pārrunu ceļš par sadarbības turpināšanu bija produktīvs un vienkāršs, jo abas puses bija maksimāli ieinteresētas turpināt kopdarbu, attīstot pašmāju klubu futbola piramīdas virsotni. Mērķis abām pusēm ir vienāds – uzlabot līgas organizatorisko kvalitāti un komercdarbību,” uzsvēra Pukinsks.

Saistītie raksti

“Līdz šim sadarbība tika pārskatīta ik pēc sezonas, taču ilgtermiņa uzticības apliecināšana ir loģisks un patīkams solis, jo ilgtermiņa sadarbības līgums ļaus pilnībā koncentrēties uz virslīgas attīstību ilgtermiņa sadarbību gan ar LFF, gan Latvijas futbola virslīgas sadarbības partneriem. Tas dos iespēju arī precīzāk plānot gan finanšu, gan laika resursus starpsezonas vajadzībām,” pēc līguma parakstīšanas sacīja LFV valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs.

2019.gada sezonā par līgas uzvarētājiem otro gadu pēc kārtas kļuva “Riga” futbolisti, izcīnot Latvijas čempionu titulu. Otrā finišēja “Rīgas Futbola skola”, trešā – “Ventspils”.

LA.lv
LA
LA.LV
Sports
Briedis atgādina Dortikosam: Vecīt, neaizmirsti paķert līdzi savu čempiona jostu
14 stundas
LE
LETA
Sports
Neko neesmu parādā – Bertāns negrasās maksāt pusmiljonu uzņēmējam Lauvam
16 stundas
LE
LETA
Sports
Džeriņam par pārkāpumu pret tiesnesi diskvalifikācija un naudas sods
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Par veiksmīgu biznesu, sākšanu no nulles un to, kur slēpjas tehnoloģijas
9 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijas parlaments apstiprina breksita likumu
9 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
FOTO: “TTT Rīga” Eirolīgā izcīna svarīgu uzvaru mājās
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Levits informējis Dienvidāfrikas ārlietu ministri par Misānes lietu
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Skaidro, kāds liktenis sagaida Rīgas domes kaķus
10 stundas