Harijs Vītoliņš

Vītoliņš veiksmīgi sāk vest “Davos” ārā no krīzes 0

Latviešu speciālists Harijs Vītoliņš sestdien ar uzvaru debitēja pie Šveices augstākās līgas (NLA) komandas “Davos” stūres.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Davosas hokejisti viesos ar rezultātu 3:2 (0:1, 3:0, 0:1) pārspēja “Fribourg-Gotteron” vienību.

Jau ziņots, ka šonedēļ 50 gadus vecais Vītoliņš tika apstiprināts “Davos” galvenā trenera amatā. Pirms nepilna mēneša “Davos” galvenā trenera amatu atstāja Arno de Kurto, bet kopš tā laika viņa pienākumus pildīja Mišels Rīsens.

Tāpat uzvaru sestdien svinēja Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne”, kas mājās ar 4:3 (1:1, 0:1, 3:1) pārspēja Cīrihes “Lions” vienību, kurā latvietis pavadījis daudzus gadus no savas karjeras.

Ķēniņš šajā duelī nospēlēja vien trīs minūtes un 44 sekundes, līdz par nesportisku rīcību dabūja 5+20 minūšu sodu un tika noraidīts līdz spēles beigām.

Ķēniņš šajā sezonā 28 spēlēs guvis septiņus vārtus un veicis 13 rezultatīvas piespēles, būdams starp rezultatīvākajiem spēlētājiem komandā.

Tikmēr vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Langnau “Tigers” mājās ar 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) piekāpās “Lugano” komandai, kuras pieteikumā nebija vienības pamatvārtsarga Elvja Merzļikina.

Punnenovs atvairīja 19 no 21 metiena un savainojuma dēļ 12 minūtes pirms pamatlaika beigām tika nomainīts.

Melnalksnis šai spēlei nebija pieteikts.

Šveices augstākās līgas kopvērtējumā līderpozīciju ar 55 punktiem 27 spēlēs ieņem “Zug”, bet ceturtā ar 46 punktiem 28 mačos ir “Lausanne”, kamēr piekto vietu ar 45 punktiem 27 dueļos ieņem Langnau “Tigers”.

Tikmēr “Lugano” ar 38 punktiem 26 cīņās ir devītā, bet “Davos” hokejisti 26 mačos iekrājuši 23 punktus, kas tiem dod priekšpēdējo vietu 12 komandu konkurencē.