Publicitātes foto.

“Wizz Air” ievieš jaunu bagāžas politiku 0

Ungārijas zemo cenu aviokompānija “Wizz Air” trešdien paziņoja par jaunu un caurredzamu bagāžas politiku, kas no šā gada 1.novembra garantēs visiem pasažieriem vienas bezmaksas rokas bagāžas somas ienešanu lidmašīnas salonā visos lidojumos.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
Lasīt citas ziņas

Lidsabiedrības ilggadējā statistika liecina, ka vairāk nekā desmit tūkstošus lidojumu gadā ietekmē ar bagāžu saistīta kavēšanās. Turklāt skaitļi parāda, ka pēdējo piecu gadu laikā vidējais uzturēšanās ilgums galamērķī ir nepārtraukti samazinājies un pašlaik trešdaļa “Wizz Air” ceļotāju izbrauc uz trim dienām vai mazāk. Tā kā ceļojumi ir īsāki, “Wizz Air” pasažieri ņem līdzi mazu un kompaktu bagāžu. Trešdaļa pasažieru ir iegādājusies reģistrējamās bagāžas pārvadāšanu, bet tikai septītā daļa ir izvēlējusies salonā līdzņemamo ratiņsomu.

No 1.novembra katram pasažierim ir tiesības par brīvu ņemt salonā rokas bagāžu (40 × 30 × 20 cm),
CITI ŠOBRĪD LASA

savukārt pasažieriem, kuri ir iegādājušies pakalpojumu “WIZZ Priority”, būs atļauts ņemt līdzi salonā arī ratiņsomu (55 × 40 × 23 cm). Ņemot vērā klientu atsauksmes un ceļošanas paradumu maiņu, “Wizz Air” ir ieviesusi desmit kilogramu reģistrējamo somu, lai atvieglotu ērtu ceļošanu ar cenām, kas sākas tikai no septiņiem eiro.

“Pasažieri vēlas atsevišķus, nesakomplektētus pakalpojumus, un tas ir ultrazemo izmaksu modeļa pamatā, ko īsteno arī “Wizz Air”. Mēs gribam piedāvāt klientiem viszemākās iespējamās cenas, kā arī caurredzamu skatu uz biļešu cenu noteikšanu. Atdalot preces un pakalpojumus, “Wizz Air” demokratizē ceļošanu un nodrošina iespēju maksāt par vajadzīgo,” norāda “Wizz Air” tirgvedības vadītājs Juhans Eidhāgens.

Aviokompānija vēsta, ka biļetes ceļojumiem pēc 2018.gada 1.novembra, kas pirms 10.oktobra ir nopirktas bez “WIZZ Priority”, tiks papildinātas ar bezmaksas desmit kilogramu reģistrējamo somu, savukārt biļetes ar reģistrējamo bagāžu tiks papildinātas ar “WIZZ Priority”.

“Wizz Air” uzskata, ka šī caurredzamā un skaidrā bagāžas politika veicinās ērtāku un ātrāku iekāpšanu,

labāku klientu pieredzi un vienlaikus uzlabos lidsabiedrības izlidošanas precizitātes rādītāju. Ar lielāku drošību, ka soma var atrasties salonā un jaunu, plašāku bagāžas izmēru un masas iespēju piedāvājumu klientiem tagad ir sevišķi plašs kombināciju klāsts, no kā izvēlēties.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.