Publicitātes foto.

Eiropas aviokompānija “WIZZ Air” pērn sasniegusi jaunu rekordu 0

“Wizz Air”, kas ir viena no Eiropas visstraujāk augošajām lidsabiedrībām un lielākā zemo izmaksu pārvadātāja Centrāleiropā un Austrumeiropā, šodien, 7.maijā, vēstī par jaunu pasažieru pārvadājumu rekordu uzņēmuma vēsturē. Pagājušajā 12 mēnešu periodā ir pārvadāti vairāk nekā 30 miljoni pasažieru. Visā Eiropā darbība tika palielināta par 24%, salīdzinot ar pagājušā gada šadu pašu periodu, tā portālu “La.lv” informēja “Wizz Air” uzņēmuma Sabiedrisko attiecību konsultante Latvijā Agnija Jankovska.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
Lasīt citas ziņas

Kopš marta ”Wizz Air” darbības paplašināšanas, aviokompānija palielinās kopējo iknedēļas lidojumu skatu līdz 700 un tuvāko 17 nedēļu laikā tiks piegādātas 21 jauna Airbus lidmašīna, kas tiks izvietotas visās Eiropas bāzēs.

Tikai astoņu nedēļu laikā ”Wizz Air” jau ir uzsācis 34 jaunus zemo izmaksu lidojumus visā Eiropas tīklā un atklājis trīs jaunus galamērķus, piedāvājot vēl plašāku lidojumu klāstu: Atēnas Grieķijā, Harkova Ukrainā un Austrijas galvaspilsēta Vīne. Aviosabiedrība turpina ieguldīt un atbalstīt tās attīstību tajos tirgos, kuros tā nodrošina savus pakalpojumus, radot jaunas darba vietas, kā piemēram, astoņas jaunās Airbus lidmašinas, kas izvietotas Apvienotajā Karalistē, Polijā un Ungārijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Martā “Wizz Air” no Rīgas uzsāka jaunu reisu uz Gruzijas pilsētu Kutaisi, kurš tagad notiek trešdienās un svētdienās. Ar šo jauno maršrutu, WIZZ tagad no Rīgas piedāvā zemo cenu lidojumus uz 12 galamērķiem, 9 valstīs.

“Mēs lepojamies sasniegt vēl vienu būtisku pagrieziena punktu WIZZ veiksmes stāstā ar jauno pasažieru rekordu pagājušajā 12 mēnešu periodā. Vairāk nekā 30 miljoni pasažieru, kuri ceļo vai nu biznesa, vai brīvdienu laikā, ir baudījuši WIZZ vērtīgos lidojumus visā mūsu plašajā un daudzveidīgajā tīklā”, sacīja “Wizz Air” korporatīvo komunikāciju vadītāja Sorīna Raca.

“Mēs joprojām esam viena no visstraujāk augošajām aviosabiedrībām, kurai katru gadu ir spēcīgs un konsekvents divciparu pieaugums, sniedzot saviem klientiem vēl vairāk iespēju ceļot pa patiesi zemākajām cenām. Mēs cenšamies jūs iedvesmot, baudīt un atklāt mūsu Eiropas lidojumu tīklus. Wizz Air komanda ar smaidu jūs sagaidīs uz lidmašīnas klāja,” gandarījumu pauž Raca.

“Wizz Air” ir lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas pašlaik ekspluatē 96 lidmašīnu Airbus A320 un A321 parku un no 28 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 600 maršrutos, savienojot 141 galamērķi 44 valstīs. Wizz Air aptuveni 4,000 aviācijas speciālistu lielais kolektīvs nodrošina izcilu servisu un ļoti zemas biļešu cenas, Wizz Air kļūstot par 30 miljonu pasažieru izvēli pēdējo 12 mēnešu periodā.

“Wizz Air” akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. “Wizz Air” ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA), Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Aviation 100, kas ir slavenākais aviācijas izdevums, ir atzinis uzņēmumu par 2017. gada labāko lidsabiedrību Eiropā. www.wizzair.com

Reklāma
Reklāma

Visi lidojumi tiek veikti ar Airbus lidmašīnām A320, kurās ir 180 sēdvietu, un A321, kurās ir 230 sēdvietu.
Jauno Airbus A321 piegāde tika uzsākta 2015. gada novembrī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.