Volodimirs Zelenskis
Volodimirs Zelenskis
Foto. Scanpix/LETA/ NICOLAS TUCAT / AFP

“Un tā tas arī ir!” Zelenskis reaģē uz runām par Donbasa pārdēvēšanu par “Donilendu” 0

Pievieno LA.LV

Ukrainas līderis Volodimirs Zelenskis reaģējis uz plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem par iespējamo Donbasa daļas pārdēvēšanu par godu ASV prezidentam Donaldam Trampam.

“Pārbīdījām pa labi un pa kreisi” – Putins tiešraidē samulst, lūgts paskaidrot šo krieviem svarīgo lietu
Veselam
Pievērs uzmanību savam uzturam! 5 pārtikas produkti, kas var izraisīt ļoti stipras galvassāpes
Steigšus izņem no ledusskapja! Eksperti brīdina par 3 pārtikas produktiem, kas nepanes aukstumu
Lasīt citas ziņas

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis vakar vakarā pirmo reizi komentēja amerikāņu medijos publicētās baumas, ka daļa no Doņeckas apgabala it kā tiks nosaukta par “Donilendu” par godu ASV prezidentam Donaldam Trampam.

Atbildot uz žurnālistu jautājumiem, valsts vadītājs uzsvēra, ka oficiālo sarunu laikā netiek izmantoti citi nosaukumi, izņemot Donbasa, Doņeckas un Luhanskas apgabalus. Valsts vadītājs piebilda, ka nevar komentēt citas neformālas sarunas starp pusēm, un norādīja, ka galvenais ir saglabāt šīm teritorijām Ukrainas statusu, par to vēstīts vietnē Dialog.ua.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Galvenais, lai Doņeckas un Luhanskas apgabali paliktu Ukrainas zeme. Un tā tas arī ir. Lai nebūtu nekādas “Putinzemes”,” sacīja Ukrainas prezidents.

Zelenskis arī paziņoja, ka Turcija un Tuvie Austrumi ir prioritārās vietas sarunu atsākšanai ar Krieviju. Tomēr Ukraina ir gatava tikties jebkurā valstī, izņemot Krieviju un Baltkrieviju. “Esmu pārliecināts, ka trīspusējā sanāksme ir jāatsāk,” norādīja valsts vadītājs. Prezidents arī piebilda, ka Ukrainas komanda pastāvīgi sazinās ar amerikāņu pusi.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.