Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.
Foto: EPA/ SCANPIX/ LETA

Zelenskis: Ukrainu sāk grūst uz tai neizdevīgu mieru 0

Pievieno LA.LV

Rietumu politiķi un mediji sākuši grūst Ukrainu uz kara izbeigšanu ar tai neizdevīgu rezultātu, pirmdien paziņojis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, uzsverot, ka šādas sarunas ne ar vienu neved.

Nosaukti nāvējošākie automobiļi uz ceļiem: turam īkšķus, lai neatrodi sarakstā savu auto
FOTO. “Vai tas ir normāli?” Guntars veikalā nopērk tomātu, taču, pārgriežot to uz pusēm, viņu sagaida pārsteigums
RAKSTA REDAKTORS
Bez diploma, darba un izbijis slepkava!? Vai tiešām jebkurš var kandidēt Saeimas vēlēšanās, skaidro advokāts
Lasīt citas ziņas

“Nekādu sarunu par [miera] plāniem man nav, šādas sarunas šobrīd atrodas nulles līmenī,” norādīja prezidents.

“Visiem ļoti gribas maksimāli mūs grūst uz kaut kādu rezultātu, kas mums pavisam noteikti nav vēlams, jo mums pagaidām nav jautājuši, bet ir izdevīgi vienām vai otrām pusēm, kam ir savas intereses. Jau atkal dažādas – gan finansiālas, gan politiskas,” skaidroja Zelenskis.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Nogurums pieaug, cilvēki grib sev kaut kādu rezultātu, bet mums ar jums ir vajadzīgs rezultāts – mums.”

“Tad lūk, struktūras, lai atrisinātu šī kara jautājumu ar mums pozitīvu rezultātu, es ar viņiem neesmu apspriedis,” sacīja prezidents.

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka Ukrainai ir jāsadarbojas “ar visām Eiropas un pasaules valstīm”.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI