Zelenskis apmeklējis Zaporižji
Zelenskis apmeklējis Zaporižji
Foto: EPA/SCANPIX/LETA

Zelenskis apmeklējis Zaporižji, tiekoties ar evakuētajiem Mariupoles iedzīvotājiem 0

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis apmeklējis Zaporižji, kur ticies ar evakuētajiem Mariupoles iedzīvotājiem, sociālajā tīklā “Instagram” svētdien paziņojis prezidenta biroja vadītāja vietnieks Kirils Timošenko.

TV24
Putins vairs nav apturams – Latvijas vēstnieks izsaka drūmu prognozi 106
RAKSTA REDAKTORS
Ogrē ienāk tirdzniecības milzis: zināms, cik lielas algas sola darbiniekiem 41
Kokteilis
Visums uzgriež lielo veiksmi! 3 zodiaka zīmēm šī nedēļa dzīvi var sagriezt kājām gaisā (labā nozīmē)
Lasīt citas ziņas

Tā ir otrā reize kopš Krievijas atkārtotā iebrukuma valstī, kad prezidents devies publiskā darba vizītē ārpus Kijivas apgabala robežām.

Kā ziņots, maija beigās viņš apmeklēja Harkivas apgabalu, kur runāja par dzīvojamā fonda atjaunošanu un tikās ar ukraiņu karavīriem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aprīļa sākumā Zelenskis bija devies uz Kijivas apgabala Buču, lai savām acīm skatītu Krievijas karaspēka pastrādātās zvērības.

Pēc tam Ukrainas prezidents ieradies Donbasā un apmeklējis frontes līniju, kur ticies ar karavīriem, paziņoja Ukrainas prezidenta birojs.

Zelenskis apmeklējis komandposteņus un pozīcijas Luhanskas apgabala Lisičanskā, kas atrodas Severskijdonecas upes krastā iepretī Severodoneckai, kur notiek sīvas kaujas starp Ukrainas un Krievijas karaspēku.

Ukrainas prezidents arī ieradies Doneckas apgabala Bahmutā. Arī tur viņš ticies ar karavīriem.

SAISTĪTIE RAKSTI