Foto – LETA

Zolitūdes traģēdijas gadadienā Rīgā pacels valsts karogus sēru noformējumā 1

Pieminot pirms gada Zolitūdē notikušo traģēdiju, tās gadadienā piektdien, 21. novembrī, Rīgā tiks pacelti valsts karogi sēru noformējumā, informē Rīgas domē.

Reklāma
Reklāma
Šausminošs atklājums: pazīstama mūziķa luksusa automašīnā atrod pirms pusotra gada pazudušas skolnieces līķi
Kokteilis
Mūžīgie vientuļnieki? Šo trīs zodiaku zīmju pārstāvji, visticamāk, nekad neapprecēsies. 3
Kokteilis
TESTS. Izvēlies kleitu ballei, un mēs pateiksim, kādu pirmo iespaidu tu par sevi radi
Lasīt citas ziņas

Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs izdevis rīkojumu, ka valsts karogs sēru noformējumā jāpaceļ pie Rīgas domes, tās struktūrvienību un tai pakļauto izpildinstitūciju, iestāžu, uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību ēkām, kā arī pie pašvaldībai piederošiem dzīvojamiem namiem.

Rīgas pašvaldība aicina arī citas juridiskās un fiziskās personas 21. novembrī pacelt Latvijas valsts karogu sēru noformējumā pie to īpašumā esošajām ēkām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka pērn 21. novembrī Zolitūdē, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.