Zīmējums – Brigita Ektermane

Zvaigznes zīmes: staru skaits nosaka maģisko uzdevumu. Skaidro Brigita Ektermane 2

Piecu, sešu, septiņu, astoņu, divpadsmit staru zvaigzne – katrai ir savs uzdevums un nozīme. Ikviens no mums ir saistīts ar kādu zvaigzni un saņem tās starojumu, ikviens savā dvēselē ir kā zvaigznīte, kas mirdz un izstaro gaismu. Zvaigzne – īsts debesu, pasaules, cilvēka dievišķās dzimšanas simbols.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

Astoņu staru zvaigzni sauc par Ausekli, tā ir gan vakara, gan rīta zvaigzne. Astoņi gaismas stari norāda uz bezgalīgu kustību, mūžību, astoņos svinamos laikos sadalās saules gads. Vērojot zīmi vertikāli, sākot no augšas, redzam, ka veidojas statiskais krusts, kas simbolizē vīrišķo enerģiju un atbilst saules enerģētikai, bet pa diagonāli iezīmējas dinamiskais zelta krusts, kas atbilst sievišķīgajai jeb mēness enerģijai. Auseklis izsaka kustību, Visuma līdzsvaru, mūžīgo saikni starp cilvēku un Dievu, gaismas uzvaru pār tumsu, sargā no lietuvēna. Kas ir lietuvēns? Zemākās astrālās mitoloģijas būtnes, kas naktīs moka cilvēkus un dzīvniekus.

Astoņu staru zvaigzne atvaira tumsas un pazemes spēkus, sargā no ļaunām domām, veicina gara modrību un saikni ar Dievišķo sākotni. Auseklis ir galvenā aizsardzības zīme. Tā jāuzvelk ar vienu līniju, sākot no augšējā stūra, vislabāk ziemas saulgriežos, Vecgada vakarā, vasaras saulgriežos vai sev vēlamā situācijā un svarīgi to darīt, nevienam neredzot. Vēlams vilkt ar krītu vai vienkārši ieskrāpēt ar adatu vai naglu. Ausekli auž segās, lai zvaigžņu sega naktī sargātu gulētāju, kaļ rotās, kā gleznojumu, uzlīmi izvieto telpā, kā nelielu vitrāžu karina logā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.