Mēness zīme vīriem, puišiem, karavīriem. Enerģētiku skaidro Brigita Ektermane 1

Mēness ir latviešu auglības dievība, sena dzīvības un iznīcības cikliskuma simbols.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

Spēcīga solāra zīme, kas runā par dzimšanu, miršanu, augšanu, dilšanu, par nemitīgu kustību. Mēness apdzīvo debess sfēras nakts daļu. Tik mīļa kā saulīte mēness nav, taču ir nedalāms saules pavadonis.

Vienkāršākā zīmes forma ir līks kāsītis vai sirpis uz vienu vai otru pusi. Savukārt Mēness krustā zīmes izkārtojas apkārt centram četros virzienos, simbolizējot četras mēness fāzes – jaunu, augošu, pilnu un dilstošu. Mēness zīme ietekmē zemapziņu, instinktus, intuīciju, emocijas, veselību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Augošā Mēness zīme piesaista un vairo enerģiju. Tai ir visciešākā saite ar zemkopības kultu, jo ietekmē un veicina augšanu, gādā par labu ražu. Viss, kas aug virs zemes, jāstāda augošā mēnesī. Lietojot šo zīmi, kļūstam spēcīgāki, aktīvāki, emocionālāki. Var enerģētiski uzlādēt ūdeni, virs glāzes uzliekot augoša mēness zīmi.

Pilnā mēnesī Mēness zīmi uzvelciet zaļai papīra lapai un noskaitiet vārdojumu: “Lai piepildās manas rokas ar sudraba mēness gaismu, lai atnāk plaukums mana mājā. Lai notiek tā.”

Dilstoša Mēness zīme simbolizē enerģijas pakāpenisku samazināšanos, iznīcību. Dilstošā mēnesī jāstāda augi, no kuriem iegūst saknes. Šo zīmi var lietot, ārstējot jebkuru iekaisumu. Uz zila papīra lapas uzzīmē dilstoša Mēness zīmi un pieliek slimajai vietai, sakot: “Tā kā mēness pie debess pazūd, tā lai pazūd mana vaina.”

Mēness krusts ir uzraugs, sargātājs no tumsas spēkiem, jo pilnā mēnesī zemākie astrālie spēki cīnās par cilvēku dvēselēm, darbojas tumšās emocijas. Zīme nes veiksmi ar zveju, ar ūdeņiem un nakts darbiem saistītiem cilvēkiem, ir karavīru sargātāja, bāreņu aizstāve.

Mēness zīmi vairāk lieto puiši, vīrieši, karavīri apģērbā, rotās, aizsardzības amuletos, darba rīkos.

Zīme palīdz līdzsvarot sesto enerģētisko centru, kas atrodas starp uzacīm. Ja šis centrs ir līdzsvarots, cilvēks pasauli redz skaidri, intuitīvi, uztverot sakarības starp visām lietām. Viņi nepieķeras un prot atbrīvoties no kropļojošām emocijām. Ja centrs bloķēts, ir nevēlēšanās redzēt patiesību, realitāti, skartas acis, deguns, moka galvassāpes, murgi, traucējumi nervu sistēmā. Noderīgi apsēsties vienatnē, iedegt zilo sveci, domās uzvelkot tai Mēness zīmi.

Reklāma
Reklāma

Mēness zīmei atbilstošs metāls ir sudrabs, kurš pastiprina zīmes iedarbību.

To attēloja kā jaunekli sudraba apmetnī. Mēness zirga pajūgs klusi slīd naksnīgajās debesīs, vērojot mūs no augšas. Mēness ir ceļotāju, bāreņu un kareivju aizstāvis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.