Mobilā versija
+3.8°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
23. aprīlis, 2012
Drukāt

1982. gada 23. aprīlī

23apr_postenis_2

Pirms 30 gadiem, 1982. gada 23. aprīlī, pie Latviešu sarkano strēlnieku pieminekļa ar Latvijas PSR komjaunatnes vadības 31. marta lēmumu atklāja posteni nr. 1. Komjaunatnes funkcionāri uzskatīja, ka stilizētās strēlnieku formās tērpto pionieru un komjauniešu godasardze veicinās ”jaunatnes militāri patriotiskās audzināšanas darbu”.

 

Par tiesībām piedalīties godasardzē starp skolām un rajoniem tika organizēta sacensība – arī par sargiem bija jāizvirza labākie. Katrai skolai godasardzei bija atvēlēta viena nedēļa. Savdabīgi, ka dokumentācijai, kas saistījās ar grotesko godasardžu organizēšanu, tika piešķirts statuss ”slepeni”.

 

Pievienot komentāru

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+