Uncategorized

20. kopābūšanas gadadienā apprecas bijusī Saeimas deputāte Elīna Siliņa 16

Foto – Leta

26. septembrī kopā būšanas 20. gadadienā Salacgrīvas jahtu piestātnē gredzenus mijuši bijusī Saeimas deputāte, Elīna Siliņa (40), ko daudzi iepazina ka Maijas lomas atveidotāju filmā “Maija un Paija” un uzņēmējs Andris Treijs (44).

Pēc kāzām Elīna pieņēmusi vīra uzvārdu. Žurnālam “Privātā Dzīve” viņa atklāj: “Negribēju vīra uzvārdu savējam pievienot ar strīpiņu. Sievietes, kas izvēlas tā darīt, manuprāt, šajās attiecībās mēģina ļoti akcentēt tieši sevi. Ar savam klāt pievienoto vīra uzvārdu viņas sev it kā atstāj atpakaļceļu. Protams, bažījos par to, ka gadījumā, ja izlemšu atgriezties politikā, cilvēki mani ar jauno uzvārdu, iespējams, neatpazīs. Taču tik un tā izlēmu pieņemt vīra uzvārdu. Jo, pirmkārt, tas bija svarīgi manam dzīvesbiedram. Un, ja reiz viņam tas ir svarīgi, tad viņa uzvārda pieņemšana man tikai komplimentē. Otrkārt, man šķita, ka ir pēdējais laiks mazliet apslāpēt savu ego. Laulība man nozīmē pilntiesīgu ieiešanu dzīvesbiedra dzimtā un pienākumu uznemšanos.”

Laulību ceremonijā piedalījās ar pāra četri bērni – meitas Roberta (16) un Terēza Tīna (15) un dēli Olivers Ernests (9) un divgadīgais Kristofers Rihards.

LA.lv