Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
30. decembris, 2014
Drukāt

Pirmā 2015. gada pastmarka veltīta Latvijas prezidentūrai ES

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Pasta pirmā 2015. gadā izdotā pastmarka tiks veltīta Latvijas Republikas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē, un tās prezentācija paredzēta 6. janvārī plkst.11 ES Mājā Rīgā, portālam LA.lv pavēstīja Latvijas Pastā.

Prezentācijā piedalīsies gan Latvijas Pasta, gan Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta vadītāji. Savukārt pastmarkas pirmās dienas zīmogošana tajā pašā datumā visas dienas garumā, no plkst.7.30 līdz 19, notiks Rīgā, pasta centrā Sakta.

Pastmarkas dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva, izmantojot Latvijas prezidentūras ES Padomē oficiālo logo, kuru veidojis grafiskais dizaineris Gunārs Lūsis un kurā redzams arhetipisks dzirnakmens tēls.

Latvijas prezidentūrai ES Padomē veltītā pastmarka izdota 200 000 eksemplāru tirāžā, un vienas pastmarkas nominālvērtība ir 0,64 eiro, kas atbilst vienkāršas pastkartes nosūtīšanas izmaksām uz jebkuru no ES valstīm.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (9)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (7)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+