Kokteilis
Stilo

5 izplatītākās kļūdas, kādas pieļaujam, izvēloties apģērbu0

Publicitātes foto

Izvēloties sev apģērbu ir viens vienīgs zelta likums: ja tu esi sajūsmā par kādu lietu un jūti, ka tā ir “tava” – lieki nedomā un iegādājies to! Taču, ja tu kaut mazliet šaubies – ne draudzeņu padomi, ne domas par to, ka “es notievēšu”, “kaut kad jau noderēs” nevajadzētu ņemt vērā.

Nosauksim 5 visizplatītākās kļūdas, kādas tiek pieļautas, izvēloties jaunu apģērbu:

1. Nevajadzētu iegādāties apģērbu, kurā tu nejūties ērti. Ja kaut kas spiež, nepērc šo lietu ar cerību, ka tā “ievalkāsies”. Visdrīzāk, ka šis apģērba gabals galu galā tev sagādās daudz problēmu un pavisam drīz tiks nolikts skapja vistālākajā plauktā.

2. Izvairies no spontāniem pirkumiem. Ja tu vēlies ieekonomēt, izvēlies lietas tā, lai tās labi saderētu cita ar citu. Tā tu varēsi kombinēt tās savā starpā, radot jaunus komplektus. Atceries: klasika vienmēr ir aktuāla.

3. Nedzenies pēc moderniem toņiem. Ja, piemēram, šīs sezonas aktuālās krāsas ir citronu dzeltena vai metāliska, vajadzētu atcerēties, ka ne visiem tādas piestāv. Tāpēc tomēr labāk iegādājies apģērbu tādās krāsās, kādas tev labi izskatās.

4. Apģērbam un aksesuāriem ir jābūt atbilstošiem tavam vecumam. Ja tev ir astoņpadsmit, diez vai ir laba doma nēsāt garus, smagus svārkus, tādus paspēsi valkāt, kad būsi pensijas vecumā. Bet no pusaudžu jaciņām un biksēm a la meitene – tīnis nāksies gan atteikties, ja tev vairs nav sešpadsmit…

5. Nekad nejauc seksualitāti ar vulgaritāti. Pirmais – tas ir daļēji caurspīdīgs, daļēji atsegts, kā mīkla, kas līdz galam neko neatklāj. Otrais – visbiežāk tie ir “lēti” un uzkrītoši tērpi, kas jebkuru sievieti var padarīt par bezgaumības iemiesojumu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv