Mobilā versija
-1.9°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
28. maijs, 2015
Drukāt

Pasniegtas Pastariņa prēmijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Mākslas akadēmijas rektoram Aleksejam Naumovam piešķirta bērnu literatūras balva “Pastariņa prēmija”, LA.lv uzzināja Latvijas Mākslas akadēmijā.

Bērnu literatūras balva “Pastariņa prēmija” pasniegta 26. maijā. Šogad laureāti irrakstniece Ieva Samauska par grāmatām “Kad kaķēnu sauc par pelīti”, “Oliņš Boliņš sēž uz soliņa”, “Ķiķināšanas gadalaiks” un “Kā Mirabella Mia reiz kāpostiņus rija” un LMA rektors Aleksejs Naumovs, kuram prēmija piešķirta par vizuālo noformējumu Jura Zvirgzdiņa grāmatai “AHOI! Plūdi Daugavā”.

Aleksejs Naumovs līdz šim ir saņēmis vairākas literatūras balvas: 2001. gadā viņam piešķirta 1. vieta konkursā “Skaistākā gada grāmata” par dizainu Latvijas Mākslas akadēmijas gadagrāmatai; 2012. gadā – Hansa Kristiana Andersena balva par ilustrācijām Māras Cielēnas grāmatai “Princese Aurēlija un kokspoki”.

Pievienot komentāru

Ideja par īpašo tērpu izveidi deju lieluzvedumam "Māras Zeme" negūst pašvaldību atbalstu (18)17. janvārī notika Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Izglītības un kultūras komitejas sēde, kurā kā viens no jautājumiem tika skatīts Latvijas Nacionālā kultūras centra ierosinājums par lieluzvedumu "Māras Zeme" un tam nepieciešamajiem tērpiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+