Mobilā versija
Brīdinājums -5.3°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
28. maijs, 2015
Drukāt

Pasniegtas Pastariņa prēmijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Mākslas akadēmijas rektoram Aleksejam Naumovam piešķirta bērnu literatūras balva “Pastariņa prēmija”, LA.lv uzzināja Latvijas Mākslas akadēmijā.

Bērnu literatūras balva “Pastariņa prēmija” pasniegta 26. maijā. Šogad laureāti irrakstniece Ieva Samauska par grāmatām “Kad kaķēnu sauc par pelīti”, “Oliņš Boliņš sēž uz soliņa”, “Ķiķināšanas gadalaiks” un “Kā Mirabella Mia reiz kāpostiņus rija” un LMA rektors Aleksejs Naumovs, kuram prēmija piešķirta par vizuālo noformējumu Jura Zvirgzdiņa grāmatai “AHOI! Plūdi Daugavā”.

Aleksejs Naumovs līdz šim ir saņēmis vairākas literatūras balvas: 2001. gadā viņam piešķirta 1. vieta konkursā “Skaistākā gada grāmata” par dizainu Latvijas Mākslas akadēmijas gadagrāmatai; 2012. gadā – Hansa Kristiana Andersena balva par ilustrācijām Māras Cielēnas grāmatai “Princese Aurēlija un kokspoki”.

Pievienot komentāru

Čurkstupīte, Zilais kalns, Karietes līcis: Dzimtās valodas dienā aicina apzināt vietvārdusTurpinot vietējā mantojuma apzināšanas tradīcijas, arī šogad UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) sadarbībā ar LU Latviešu valodas institūtu un partneriem aicina iesaistīties interaktīvā talkā, kas veltīta Starptautiskajai dzimtās valodas dienai – "Vietvārdu talkā".
Draugiem Facebook Twitter Google+