Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Māris, Mārica, Maigurs
Piektdiena, 22. septembris, 2017
28. maijs, 2015
Drukāt

Pasniegtas Pastariņa prēmijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Mākslas akadēmijas rektoram Aleksejam Naumovam piešķirta bērnu literatūras balva “Pastariņa prēmija”, LA.lv uzzināja Latvijas Mākslas akadēmijā.

Bērnu literatūras balva “Pastariņa prēmija” pasniegta 26. maijā. Šogad laureāti irrakstniece Ieva Samauska par grāmatām “Kad kaķēnu sauc par pelīti”, “Oliņš Boliņš sēž uz soliņa”, “Ķiķināšanas gadalaiks” un “Kā Mirabella Mia reiz kāpostiņus rija” un LMA rektors Aleksejs Naumovs, kuram prēmija piešķirta par vizuālo noformējumu Jura Zvirgzdiņa grāmatai “AHOI! Plūdi Daugavā”.

Aleksejs Naumovs līdz šim ir saņēmis vairākas literatūras balvas: 2001. gadā viņam piešķirta 1. vieta konkursā “Skaistākā gada grāmata” par dizainu Latvijas Mākslas akadēmijas gadagrāmatai; 2012. gadā – Hansa Kristiana Andersena balva par ilustrācijām Māras Cielēnas grāmatai “Princese Aurēlija un kokspoki”.

Pievienot komentāru

Andris Keišs, sarkanais paklājs Kannās un nepilsoņu bērni"Skatoties filmu, esi tā pārņemts, ka tikai beigās, uz ekrāna parādoties titriem, atceries, kur sēdi..." Andreja Zvjaginceva filmas "Nemīlestība" pirmizrādi šopavasar Kannās atceras aktieris Andris Keišs
Draugiem Facebook Twitter Google+