pallacanestroreggiana.it

Siliņam divi tālmetieni un uzvara Itālijas čempionāta finālspēlē 0

Latviešu basketbolists Ojārs Siliņš otrdien guva astoņus punktus un tādējādi palīdzēja viņa pārstāvētajai Redžio di Emīlijas “Grissin Bon” vienībai tikt pie pirmās uzvaras Itālijas A sērijas izslēgšanas turnīra finālsērijā.
“Grissin Bon” savā laukumā ar 81:72 (22:18, 21:15, 15:18, 23:21) uzvarēja Milānas “EA7 Emporio Armani” komandu, sērijā līdz četrām uzvarām samazinot sāncenšu pārsvaru līdz 1-2.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Spēles pirmās trīs ceturtdaļas aizritēja abu komandu līdzvērtīgā cīņā, kurā gan nedaudz labāko bija Redžio di Emīlijas basketbolisti, jo noslēdzošo ceturksni viņi uzsāka ar septiņu punktu handikapu (58:51). Tomēr pēdējo desmit minūšu laikā mājinieki, veicot izrāvienu, savu handikapu palielināja vēl nebijušos apmēros – 36.minūtē tie bija jau 19 punkti (77:58).
Tomēr Milānas vienība nepadevās un pāris minūšu laikā spēja pietuvoties zem desmit punktiem, taču panākt pretiniekus viesi nepaspēja.

Siliņš šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes, kuru laikā iemeta divus no trim trīspunktniekiem un abus soda metienus. Tāpat Latvijas basketbolista rēķinā trīs atlēkušās bumbas, viena kļūda, trīs piezīmes, viens izprovocēts noteikumu pārkāpums un septiņi efektivitātes punkti.
Uzvarētāju labā 20 punktus iemeta lietuvietis Darjušs Lavrinovičs.
Arī nākamais mačs notiks “Grissin Bon” laukumā – tas iecerēts ceturtdien.

“Grissin Bon” Itālijas A sērijas čempionāta finālā cīnās otro gadu pēc kārtas. Pērn Redžio di Emīlijas klubs finālsērijas septītajā spēlē piedzīvoja dramatisku zaudējumu un sērijā ar 3-4 piekāpās Sasāri “Banco di Sardegna” komandai.