Kokteilis
Mīli

7 nežēlīgas patiesības, kas padarīs tevi stiprāku un labāku 0

Foto – Shutterstock

Spēcīgi cilvēki jau sen ir apguvuši šīs vienkāršās dzīves patiesības, tāpēc viņus grūti izsist no līdzsvara, un pat grūtākajos laikus viņi tik un tā noturas virs ūdens. Vienkārši viņi zina, ka palīgā viņiem neviens un nekad nenāks, izņemot viņus pašus.

1. Neattaisno ignorēšanu un vienaldzību ar aizņemtību
Nepastāv tāda ārprātīga aizņemtība, lai nevarētu atbildēt uz tavu zvanu vai ziņojumu. Ja tevi ignorē, uzdrošinies atzīt to. Cilvēks vienkārši apzināti uz tevi nereaģē, bet ne tāpēc, ka viņam nav laika. Un – jo ātrāk tu pārstāsi attaisnot cilvēkus, kam tu neesi prioritāte, jo ātrāk tu varēsi paskatīties uz dzīvi daudz vienkāršāk.

2. Katram cilvēkam ir pašam savas intereses
Neatkarīgi no tā, cik patiess, labsirdīgs vai gādīgs ir tas vai cits cilvēks, viņa intereses viņam vienmēr būs augstāk par visu. Tas dažkārt attiecas arī uz pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Pat godīgākais darba devējs ar prieku uzkraus tev daudz darba par minimālu samaksu. Vienmēr atklāti un netieši tiks pārbaudītas tavas robežas un pacietība, kamēr tu nesāksi pretoties. Atceries, ka stipri cilvēki nebaidās atteikt un spēj par sevi pastāvēt.

3. Tu nekad neizdarīsi visiem pa prātam
Ja tu patiešām apzinātos, ko no tevis vēlas katrs cilvēks, tu ātri zaudētu spēkus un “izdegtu”. Lai kā tu necenstos, tu nespēsi izdabāt visiem pēc maksimālās programmas, bet daži vēl arī paliks neapmierināti. Tevi sāks kritizēt pat tad, ja tu “izklāsies” kāda priekšā, kaitējot sev. Zini: ja arī ir cilvēks, kura viedoklis būs tev svarīgs, tad tas esi tu pats.

4.Šī pasaule tev absolūti neko nav parādā
Tu, iespējams, esi pats gudrākais, labsirdīgākais un interesantākais cilvēks uz planētas, taču tas nenozīmē, ka apmaiņā pret to pasaulei tevi ir jāiemīl. Stipri cilvēki zina, ka ir divi galvenie varianti: tu riskē iztērēt savu dzīvi, nepārtraukti sevi žēlojot, jo esi pelnījis vairāk, nekā saņem; vai arī vari iziet pasaulē un aktīvi pretendēt uz to, kas tev pienākas. Uzmini, kuram variantam priekšroku dod sekmīgi cilvēki?

5. Ja tu meklēsi iemeslus un taisnosies, tu neko nepanāksi
Tu vari iztērēt visu dzīvi, skaļi paziņojot citiem, ka tev nav laika, naudas, enerģijas vai resursu, lai sasniegtu to, ka patiešām vēlies. Un viss, ko tu apgalvo, var būt patiesība, taču skarbāka patiesība ir tā, ka ikvienam planētas iedzīvotājam ir vismaz viens iemesls vai aizbildinājums, lai netiektos pēc saviem mērķiem. Starpība starp cilvēkiem, kuri saņem vēlamo, un tiem, kuri to nesaņem, ir tajā, ka pirmie neizmanto aizbildināšanos. Viņi atrod iespēju apiet šķēršļus un ierobežojumus, nevis cieš par to esamību.

Saistītie raksti

6. Tevi raksturo tava rīcība, nevis domas
Tu vari veselām dienām sēdēt četrās sienās, sapņojot par labāku dzīvi, bet kamēr tu ar kāju neatvērsi durvis uz šo labāko dzīvi un nesāksi kaut ko mainīt, tev nekas “nespīd”. Labi nodomi ir lieliska lieta, bet, ja tie nepārtop darbībā, tie ir bezjēdzīgi. Galu galā – tu esi tas, ko tu dari, nevis tas, ko tu domā.

7. Negaidi, ka kāds nāks tev palīgā
Mums visiem gribas ticēt, ka kaut kur pavisam blakus aiz stūra mūs gaida mūsu sapņu cilvēks vai ideāls, labi apmaksāts darbs. Kad mēs esam neapmierināti ar savu dzīvi, mēs iracionāli ceram, ka drīz notiks radikālas apstākļu pārmaiņas, mēs būsim glābti un mūsu ciešanas beigsies. Taču patiesība ir tāda, ka dzīves algoritms tā nedarbojas. Neviens neielauzīsies tavā dzīvē baltā zirgā, un, ja tu vēlies redzēt pārmaiņas, tad nāksies tās radīt pašam.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv