Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
28. jūnijs, 2016
Drukāt

Par 41 000 dolāru pārdots ar Lenona asinīm notraipīts krekls

Foto: AFPFoto: AFP

Par vairāk nekā 41 000 dolāru pārdots konsjerža Džeja Heistingsa baltais formas krekls, kas bija notraipīts ar dziedātāja Džona Lenona asinīm, raksta “Daily Mail”.

Lenonu 1980. gada 8. decembrī tika noslepkavots pie “Dakotas” nama Ņujorkā, un konsjeržs bija viens no tiem, kuri atradās netālu no ievainotā mūziķa un metās viņam palīgā. Heistingss pārklājis mūziķi ar svu uniformas žaketi.

Sākotnējā krekla cena bija noteikta 9300 dolāru apmērā.

Heistingss, kuram bijušas labas darba attiecības ar Lenonu un viņa ģimeni – sievu Joko un dēlu Šonu – izsolē izlicis arī citus ar mūziķi saistītus piemiņas priekšmetus. Kreklu viņš esot kreklu 30 gadus glabājis savā garderobē, bet nevienam par to nav stāstījis.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+