×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
14. augusts, 2015
Drukāt

800 Latvijas viesi šovasar iepazinuši mūsu tautas deju tradīciju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar šīs sezonas pēdējo latviešu tautas deju koncertuzvedumu “paSaules koks” Rīgas Latviešu biedrībā 29. augustā pirmo darba sezonu noslēgs projekts “Dance Show Latvia”, LA.lv pavēstīja SIA “Travel & hospitality Latvia” direktore Iluta Goba.

Projekts “paSaules koks” tika izveidots, lai ar latviešu folkloras tradīcijām iepazīstinātu Latvijas viesus. Pirmajā projekta darbības sezonā notikuši kopumā seši koncertuzvedumi “paSaules koks” un “Dzīvie raksti”, tos noskatījušies vairāk nekā 800 Latvijas viesu.

“Krāšņajos deju koncertuzvedumos “paSaules koks” un “Dzīvie raksti” tiek demonstrētas skaistākās latviešu tautas skatuves dejas, tautas mūzika un dažādu Latvijas novadu tautas tērpi. Katrai dejai uzvedumos ir savs stāsts, simboliskā nozīme, kas atainota video projekcijās ar stāstījumu par zīmes nozīmi angļu un latviešu valodās. Koncertuzvedumos dejo TDA “Pērle”, “Vektors” un “Diždancis”,” stāsta Goba.

Pēc uzveduma beigām ikvienam tā skatītājam ir iespēja pašam doties uz skatuves un kopā ar dejotājiem iemēģināt latviešu tautas deju soļus, ko labprāt izmantojot daudzi skatītāji, īpaši tūristi.

Pēdējais šīssezonas “paSaules koks” koncertuzvedums 29. augustā plkst. 19 Rīgas Latviešu biedrības namā notiks sinhroni angļu un latviešu valodā. Pirms un pēc 29. augusta koncertprogrammas apmeklētāji Rīgas Latviešu biedrības namā varēs aplūkot fotokluba “Rīga” fotogrāfu mākslas darbus, kas sniedz vēsturisku ieskatu Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku norisē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+