Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.jūlijam. Jaunumus izvērtē piesardzīgi – tie var mainīt dzīvi! 0

Foto – Fotolia

Auns

Esi uzmanīgs un piesardzīgs, neiesaisties strīdos un avantūrās. Saudzē savu nervu sistēmu. Neaizdod naudu – tev to ilgi vai vispār neatdos. Šo dienu labāk pavadīt ar tuviniekiem pie dabas un labi atpūsties.

Vērsis

Šodien pacenties nepieņemt svarīgus lēmumus, kā arī esi uzmanīgs jebkurā jomā. Ja šodien saņemsi vilinošu piedāvājumu, tad vispirms mēģini visu labi apdomāt un tikai tad sniedz atbildi. Vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem ir iespēja šodien saņemt kādu ziņu, kas saknē mainīs tavu dzīvi.

Dvīņi

Vairākus šīs zīmes pārstāvjus, visticamāk, gaida negaidīts likteņa pavērsiens, kas var būt saistīts ar darbības sfēras vai dzīvesvietas maiņu. Radošais potenciāls šodien būs augstā līmenī. Vientuļie Dvīņi šodien, iespējams, sastaps cilvēku, ar kuru nākotnē var izveidoties romantiskas attiecības.

Vēzis

Tev, visticamāk, būs stabilas un stipras saites ar lietišķajiem partneriem un ģimenes locekļiem. Finanšu jomā pašlaik ir ne pārāk labvēlīgs laiks, taču ar laiku gaidāms uzlabojums. Pacenties neinvestēt naudu jaunā projektā. Mīlestībā turies pie cilvēka, kas tev jau ir – ja tu viņu piekrāpsi ar citu, paliksi zaudētājos.

Lauva

Lauvas saņems gūzmu nepatīkamas informācijas. Teicama diena radošai darbībai. Velti vairāk laika ģimenei un bērniem.

Jaunava

Jaunavām laba diena, lai sāktu jaunus darbus, komunicētu un uzlabotu attiecības ģimenē. Pastāv liela varbūtība, ka sievietes Jaunavas izveidos jaunu iepazīšanos vai izbaudīs romantiskus piedzīvojumus. Šodien var veikt dārgus pirkumus, kā arī nodarboties ar dziedināšanu un slimību profilaksi. Savukārt vīriešiem Jaunavām zvaigznes iesaka izvairīties no skaļām kompānijām un svinībām, jo tas var negatīvi ietekmēt tavu veselību.

Svari

Darbā labāk neparādīt lielu centību un iniciatīvu, vienkārši seko instrukcijām. Var mājās sākt remontu vai veikt dārgu pirkumu. Vakarā vēlams pastaigāties svaigā gaisā vai apmeklēt trenažieru zāli.

Skorpions

Pasaule nav mainījusies, vienkārši tava dvēsele ir piepildījusies ar romantiku. Šāds noskaņojums ietekmēs darbu – tu sajutīsi radošo spēku kāpumu un vēlmi sasniegt ideālu. Tas viss pozitīvi iespaidos veselību, pamudinās daudzus ievērot kustīgāku dzīvesveidu, kas arī ir ļoti labi.

Strēlnieks

Šodien vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem izdosies veiksmīgi īstenot savus plānus. Šodien tev to būs vieglāk izdarīt, jo vari rēķināties ar domubiedru atbalstu. Veiksmīga šī diena būs arī tavai karjerai. Tev izdosies izveidot harmoniskas attiecības ar vadību un iemantot priekšniecības uzticību. Labs laiks, lai ārstētos un veiktu veselības profilaksi.

Mežāzis

Zvaigznes iesaka šīs zīmes pārstāvjiem šodien nesēdēt mājās, bet iespējami vairāk laika pavadīt svaigā gaisā. Jo pastāv varbūtība, ka tieši šodien tu iepazīsies ar cilvēku, ar kuru saistīsi turpmāko dzīvi. Finansiālais stāvoklis šodien solās būt stabils.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pārāk nopietns izskats nesniedz tev ne labu noskaņojumu, ne dzīvesprieku, tāpēc atslābinies un pasmaidi. Līdzko tu pārstāsi pārvērtēt problēmas, kas jārisina, izrādīsies, ka dzīvot ir daudz vieglāk un jautrāk. Vienam ar nedienām tikt galā būs grūti – lūdz draugu palīdzību.

Zivis

Zivis šovakar var droši izveidot kontaktu ar profesionālu nekustamo īpašumu aģentu. Noteikti padomā par pārcelšanos uz jaunu mājokli.

LA.lv