×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
24. maijs, 2014
Drukāt

Āboltiņa: EP deputāti strādā valsts, nevis savu personīgo interešu vadīti (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa piedalās Eiropas Parlamenta vēlēšanās116. vēlēšanu iecirknī.

Daudzi cilvēki ar skepsi raugās uz Latvijas Eiropas Parlamenta (EP) deputātu iespējām ietekmēt tur pieņemtos lēmumus un tādējādi virzīt valsts intereses, skaidrojot zemo vēlētāju aktivitāti, sacīja Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V).

“Tā nav ārpolitika. Tā ir Latvijas iekšpolitika,” teica Āboltiņa, norādot uz EP pieņemto lēmumu nozīmīgumu Latvijas attīstībai. Tāpēc viņa aicināja ikvienu pilsoni izmantot “galvenās tiesības” un atbildīgi izdarīt savu izvēli, jo priekšstats par to, ka mazu valstu EP delegācijām nav iespēju ietekmēt lēmumu pieņemšanu vairāk nekā 700 citu deputātu vidū, neesot pareizs, teica Āboltiņa.

Āboltiņa uzsvēra, ka EP deputāti strādā valsts, nevis savu personīgo interešu vadīti.

Āboltiņa neslēpa, ka vēlēšanu urnā iemetusi savas partijas biļetenu. Par to, vai tajā ievilkti plusiņi vai kāds ticis svītrots, viņa nevēlējās atbildēt, tomēr aicināja vēlētājus izrādīt atbalstu sev tīkamajiem kandidātiem, viņu vārda priekšā liekot plusiņu un tādējādi sekmējot viņu iekļūšanu EP, nevis izrādīt savu nepatiku un svītrot.

Saeimas priekšsēdētāja šodien vēlējusi 116.vēlēšanu iecirknī, Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centrā.

Kā ziņots, šodien Latvijā notiek EP vēlēšanas. 952 vēlēšanu iecirkņi visā Latvijā būs atvērti līdz plkst.20.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Tad jau tādus “Vienotībai” arī vajadzēja izvirzīt!

 2. Aboltina vel lidz sim bridim nau pamodusies .Cik zel.

 3. Visi jūs esat vienadi nosmulēti!Jūs darat visu-tikai ne priekš tautas!

 4. cik daudz ir teikti labi vārdi un cik daudzi solījumi nav pildīti. Šajā pasaulē pārāk daudz runā tie, kuriem vispār nav tiesību runāt.

 5. Pretīgi skatīties uz to liekulīgo matronu!

 6. Liekuliiba !
  Valsts interesu iistenosana jaasaak ar to,lai NEVIENS ,,tiesiskuma koaliicijas,, (Vienotiibas) vieplis nebuutu ne pie kaadas teiksanas Latvijaa. Ja savai Latvijai labu veelam,protams.

 7. gribētos uzzināt kādas saistības Latvija ir uzņēmusies, ik reizi ievēlot EP Krievijas intereses pārstāvošus deputātus.Kāpēc tieši mums tas ir jādara?Pie tam šoreiz to kandidātu starpā ir īpaši daudz putinistu.Vēl līdz šim nav manīts ,ka Latvijas intereses būtu pārstāvējusi Ždanoka,Mirskis vai Rubiks .Mēs vienkārši sūtām dāsni atalgotā darbā savas valsts kapračus.Kāpēc man tas pasākums būtu jāatbalsta?Tad ,kad nebalotēsies Ždanoka,Mamikins,Cilēvičs,Dolgopolovs,Mirskis,tad sākšu domāt par piedalīšanos tajās vēlēšanās.

 8. Kļūdīties ir cilvēcīgi Atbildēt

  Sajaukt valstu vai savējās ar valsts interesēm!

 9. Latvijas iekšpolitika ir vēlēšanu un nodokļu sistēma,veselības aprūpe,
  izglītība! Sāksi ar to! Ieviesīsim mažoritārās vēlēšanas,progresīvos nodokļus,obligāto veselības apdrošināšanu kā Igaunijā un Lietuvā,bezmaksas augstāko izglītību,kā vairumā ES valstu,jaunās ES dalībvalstis,Čehiju,Slovākiji,Rumāniju,Ungāriju,Slovēniju,Maltu un Kipru ieskaitot!

Draugiem Facebook Twitter Google+