×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
10. augusts, 2012
Drukāt

Advokāts: Kolorado kinoteātra šāvējs ir garīgi slims

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Kolorado kinoteātra šāvējs Džeimss Holmss, kurš vainojams 12 cilvēku nāvē, ir garīgi slims, tā ceturtdien vairākkārt izteicies viņa advokāts. Kā ziņots, 24 gadus vecais neiroloģijas doktorants Džeimss Holmss 20.jūlijā kinoteātrī Aurorā, Denveras priekšpilsētā, sarīkoja uzbrukumu, kurā tika nogalināti 12 cilvēki, bet 58 ievainoti.

Viņš atklāja uguni uz skatītajiem vienā no pārpildītajām kinoteātra zālēm, kurā notika Betmena cikla jaunākās filmas “The Dark Knight Rises” (“Tumšais bruņinieks atgriežas”) pirmizrāde.

“Mēs nevaram uzsākt Homsa kunga garīgās slimības novērtēšanu, kamēr mūsu rīcībā nav visa tā informācija,” tiesā paziņoja apsūdzētā advokāts, pārmetot prokuratūrai, ka tā nav nodevusi aizstāvības pusei visus ziņojumus un fotogrāfijas no notikumu vietas.

Pēc mediju lūgumiem, ceturtdien juristi diskutēja par iespēju grozīt tiesneša rīkojumu, kas liedz publiskot tiesas ierakstus.

Prokuratūra uzstāja, ka tiesas dokumentu aizzīmogošana pasargā izmeklēšanās integritāti, un arī aizstāvības advokāts norādīja, ka tādejādi tiek pasargātas viņa klienta tiesības uz taisnu tiesu.

Kad tiesnesis varētu pieņemt lēmumu attiecībā uz mediju lūgumu, nav zināms, bet nākamā tiesas sēde ir ieplānota 16.augustā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+