×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. aprīlis, 2016
Drukāt

Agresīvs klients Vecrīgā izdemolē viesnīcas restorānu

Foto - RPPFoto - RPP

Vecrīgā kāds agresīvs viesis bļaustījies un izdemolējis viesnīcas restorānu, informēja Rīgas pašvaldības policija (RPP).

Sestdien, 16. aprīlī RPP Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecrīgā, kur norisinājās konflikts starp viesnīcas personālu un kādu agresīvu viesnīcas klientu.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekus sagaidīja viesnīcas pārstāve, kura norādīja uz viesnīcas telpām, kurās bija redzamas salauztas un izmētātas mēbeles, sadauzītas sienas un interjera priekšmeti. Sieviete paskaidroja, ka viesnīcas restorānā ieradies kāds vīrietis, kurš sācis bļaustīties, izmētājis mēbeles, ar kājām un rokām sitis pa sienu. Neilgu laiku pirms policijas ierašanās agresīvais vīrietis pārstājis demolēt viesnīcas telpas un devies uz savu numuriņu augšstāvā.

Numuriņa pārbaudes laikā tajā atradās divi vīrieši, tajā skaitā tas, kurš iepriekš bija izdemolējis viesnīcas telpas. Šis vīrietis papīra strēmelē tina zaļganas krāsas augu maisījumu, kas līdzinājās marihuānai. Istabā uz galda atradās iepakojums ar, iespējams, marihuānu.

Personas aizturētas un nodotas Valsts policijai (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+